Taktika globalistov sa neustále opakuje!

Svet už nepotrebuje ďalší trik s faktorom strachu. Lenže to je presne to, čo teraz varí v najnovšej panvici CDC/WEF. Len ťažko môžeme dnes chápať, ako môže niekto druhýkrát padnúť do rovnakej pasce. Globálne IQ sa môže čoskoro vyhodnotiť, ak je hlúposť taká, ako je hlúposť. V nádeji na zlepšenie skóre vám predkladám nasledujúce údaje…

Po prvé, Iniciatíva pre jadrovú hrozbu v marci 2021 predpovedala vypuknutie opičích kiahní, že tá pandémia nastane v máji 2022. Možno nie je to také zaujímavé. Ale vôbec neprekvapuje. Ale keď elitári WEF formulujú svoju ďalšiu stratégiu v reality šou Hunger Games, môžeme počítať s presadzovaním novej pandémie. Tyrania Covidu fungovala lepšie!

Lepšie, ako sa predpokladalo. Tak prečo to neskúsiť znova? Uvidíme, čo spôsobí ďalšie laboratórne nešťastie a ako bude táto zbraň nasadená. Musí to byť nová stratégia, keďže opičím kiahňam chýba infekčnosť koronavírusu. Čo si vysnívali? Budem špekulovať, ale najprv pochopme vírus opičích kiahní.

V. Orbán – Zelenský ako divadelný herec!

04.07.2025

Maďarský premiér Viktor Orbán si pripomenul výročie svojho mierového úsilia, ktoré začal na začiatku svojho 6-mesačného predsedníctva EÚ 1. júla 2024. Ale prvý týždeň strávil návštevou Kyjeva, Moskvy, Pekingu a USA. Včera na X uverejnil príspevok: “Pred rokom som navštívil Kyjev. Po 14 hodinách cesty sme viedli dlhé rozhovory s prezidentom Zelenským o možnosti [...]

Nemecko teraz potrebuje jadrovú zbraň!

02.07.2025

Súčasný parlamentný šéf frakcie CDU-CSU J. Spahn v rozhovore pre Welt am Sonntag navrhol:”Európa sa musí stať schopnou odstrašenia,“ povedal Spahn. „Musíme hovoriť o nemeckej alebo tiež aj európskej účasti na jadrových arzenáloch Francúzska i Veľkej Británie a prípadne aj o našej vlastnej účasti s ostatnými európskymi štátmi,“ povedal.

A RF podniká ďalšie údery na UA ciele!

01.07.2025

Ruské ministerstvo obrany 29. júna oznámilo, že v noci ruské ozbrojené sily vykonali masívny úder vzdušnými, ale aj pozemnými, a námornými zbraňami s dlhým doletom, hypersonickými balistickými raketovými systémami Kinžal, ako tiež aj bezpilotnými lietadlami, na ukrajinské obranné priemyselné [závody] a ropné rafinérie. Podľa správ západných médií išlo o [...]

ponorka RFS Novorossijsk, britská vojnová loď HMS Mersey

Cez Lamanšský prieliv preplávala ruská ponorka, pod pozorným dohľadom britského námorníctva

04.07.2025 20:35

Britské vojenské námorníctvo v uplynulých dňoch sprevádzalo ruskú ponorku RFS Novorossijsk pri plavbe cez Lamanšský prieliv smerom na západ.

Alexus Grynkewich, Pentagon, NATO

Spojenecké sily NATO v Európe majú nového šéfa. Grynkewich vystriedal Cavoliho

04.07.2025 19:40

Americký generál Alexus Grynkewich prevzal v piatok funkciu vrchného veliteľa spojeneckých síl NATO v Európe.

Záporožská jadrová elektráreň

Záporožská jadrová elektráreň prišla o vonkajšie zdroje energie. Neskôr boli obnovené

04.07.2025 18:47, aktualizované: 21:54

Ukrajinská Záporožská jadrová elektráreň prišla o všetky vonkajšie zdroje energie, uviedla Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu (MAAE).

Košariská Štefánik busta

Matovičovci upozornili na predraženú bustu Štefánika, rezort kultúry kritiku odmieta

04.07.2025 17:52

Hnutie Slovensko tvrdí, že rezort kultúry chce bustu objednať za viac peňazí, než by mala stáť podľa odborníkov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,720
Celková čítanosť: 4920268x
Priemerná čítanosť článkov: 2861x

Autor blogu

Kategórie

Archív