Samotná ústava USA je teraz ohrozená!

Cenzúra New York Post prekračuje červenú čiaru! A samotná ústava Spojených štátov Amerických je narušená! Červená čiara bola prekročená 14. októbra 2020 pri súčasnom prebiehajúcom puči, ktorý uskutočnili demokrati a ‘Never -Trump‘ republikáni, ku ktorým sa pridali aj príslušníci štátnej armády a spravodajských služieb!

Konajú na príkaz novej cisárskej finančnej oligarchie sveta, už ale moderného Britského impéria, ktoré sa dostalo k moci v nadväznosti na 15. augusta v roku 1971, keď vtedajší riaditeľ Úradu pre správu a rozpočet George Shultz zničil povojnový Bretton Woods monetárny systém, ktorý namiesto neho nahradila kasínová ekonomika!

Sú odhodlaní zabrániť Donalda Trumpovmu druhému funkčnému obdobiu akýmikoľvek potrebnými prostriedkami, pričom v procese vylúčia väčšinu ústavy! Bývalý moderátor MSNBC Keith Olbermann tento týždeň zopakoval dnes prevládajúci sentiment: ‚terorista Trump, jeho činitelia a podporovatelia musia byť z našej spoločnosti odstránení’!

15. októbra bol Steve Cully, ktorý mal moderovať druhú prezidentskú debatu, vylúčený z organizácie C-SPAN po tom, čo priznal, že klamal, že jeho počítačový účet bol napadnutý hackerom, keď ho odhalila komunikácia s protitrumpovským džihádistom Anthonym Scaramuccim, aby túto debatu zmanipulovali.

LaRouchePAC už mesiace varuje, že operácia celospektrálnej informačnej vojny vedená proti Donaldovi Trumpovi spravodajskou komunitou Five Eyes, a vojenskými zložkami aj ich spolupracovníkmi v médiách by otvorene konala s očividným zmanipulovaním volieb, ak by sa prezident D. Trump znovu presadil. 

RF – bezpodmienečná kapitulácia Kyjeva!

23.05.2025

Vo svojom prejave na Medzinárodnom právnom fóre podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej Federácie Dmitrij Medvedev poznamenal, že dohoda medzi Ruskom a Ukrajinou o vypracovaní memoranda o budúcej mierovej zmluve, ktoré by slúžilo ako základ pre pokračovanie rozhovorov, by mohla trvať dlho: “Čo sa týka memoranda, táto myšlienka bola sformulovaná, ale je ešte dlhá cesta, kým [...]

Nepríjemná pravda o kozmetike pre ženy

21.05.2025

Benzylalkohol, bezfarebná kvapalina so slabo sladkou arómou, je syntetická zlúčenina, ktorá hrá hlavnú úlohu v rôznych odvetviach od medicíny až po kozmetický priemysel. Za jeho všadeprítomnosťou sa však skrýva pomerne zložitý príbeh. Hoci je benzylalkohol výrobcami chválený pre svoju všestrannosť, ale zároveň medzi zástancami zdravia a environmentálnymi vedcami [...]

Niekedy sú konšpirácie úplne viditeľné!

19.05.2025

To je sklamaním pre ľudí, ktorí chcú utajiť svoje konšpirácie. Ale to sú tie prekážky. Odhadovaný počet ročných návštev psychiatrov, v Amerike? 45, až 50 miliónov ľudí! Šokujúce čísla. To nezahŕňa návštevy bežných lekárov, počas ktorých sa predpisujú psychiatrické lieky. V USA sa ročne predpíše približne 200 miliónov receptov na antidepresíva. V USA sa [...]

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Strieľali zranených, spiacich i deti. Stala sa z toho rutina. Veteráni britských zvláštnych síl prehovorili o vraždení v Afganistane

23.05.2025 08:35

Veteráni po prvý raz verejne opísali, že videli, ako členovia jednotiek SAS vraždia neozbrojených ľudí v spánku a popravujú spútaných zajatcov vrátane detí.

KĽDR torpédoborec nehoda Kim kritika

Čistky po hanbe s loďou: Kim hľadá vinníka za poškodenie severokórejského torpédoborca. Príčinu už vedia

23.05.2025 06:38

Pri incidente bol prítomný aj severokórejský vodca Kim Čong-un.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Bývalý hlavný veliteľ Zalužnyj: Ukrajinci by nemali dúfať v zázrak, že sa vrátia k hraniciam z roku 1991

23.05.2025 06:10, aktualizované: 07:05

Zalužnyj: Rusko má zatiaľ zdroje na vedenie vojny na Ukrajine a vyhrať vojnu je možné len vtedy, keď bude zničený vojensko-ekonomický potenciál Moskvy.

migas lukasenkom

Slovensko vyšle veľvyslanca do krajiny diktátora. Spomedzi členských štátov EÚ to za posledné roky urobilo iba Maďarsko

23.05.2025 06:00

Denník Pravda vlani napísal, že Jozef Migaš rýcho získal agréman od Bieloruska. Robert Fico oznámil, že vláda teraz schválila obsadenie funkcie veľvyslanca.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,691
Celková čítanosť: 4809393x
Priemerná čítanosť článkov: 2844x

Autor blogu

Kategórie