Ako zbaviť Trumpa úradu prezidenta?
24. decembra 2019 07:23,
Prečítané 3 883x,
jankratky,
Nezaradené
K dispozícii je prekvapivo jednoduchá cesta k odstráneniu Trumpa z úradu Prezidenta! Na to, aby sa hlasovanie o obžalobe tajným hlasovaním, by potrebovali iba troch republikánskych senátorov!
Nie je ťažké si predstaviť, čo by sa potom stalo. Keby nemuseli čeliť odporom voličov alebo médií alebo samotného prezidenta, kto vie, koľko republikánskych senátorov by hlasovalo za odstránenie?
Také tajné hlasovanie môže znieť šialene, ale v skutočnosti je to celkom možné a viac jednoduché, ako si ľudia dokážu predstaviť. V skutočnosti by to umožnili iba traja republikánski senátori!
04.03.2026
Zamerajte sa na spoločnosti a aktíva, ako je hardvér, infraštruktúra, cigarety a energia – veci, ktoré umelá inteligencia nemôže narušiť, pretože sa to stane. Pozrite sa, čo sa už stalo so softvérom. Toto odvetvie je za nami a bude naďalej upadať. Nasleduje kybernetická bezpečnosť. UI nemôže narušiť fyzický majetok. (Nezabudnite na zberateľské predmety .) [...]
03.03.2026
Veľvyslanec Spojených štátov pri OSN Mike Waltz stál pred Bezpečnostnou radou OSN a označil odvetné útoky Iránu za „nevyprovokované“. Spojené štáty americké a Izrael bombardujú suverénny štát, Irán, už tri dni po sebe, pričom zabili jeho vodcu spolu s desiatkami vysokých predstaviteľov, a keď tento štát opätuje paľbu, zvoleným slovom je „nevyprovokované“. [...]
02.03.2026
Uzavretie Hormuzského prielivu Iránom vyvolalo paniku vo finančnom svete! 20 % svetových dodávok ropy, závisí od tranzitu cez Hormuzský prieliv. Ale napätie okolo prielivu po americko-izraelskej agresívnej vojne znamená, že „globálne energetické trhy čelia jednému z najvážnejších otrasov za posledné desaťročia“, uvádza sa v článku agentúry Reuters publikovanom 28. [...]
Boze, ake je to jednoduche....keby....:-) ...
Poslať ho do Izraela na dovolenku. ...
Proč si hovoríš deltoid? ...
Malo by to zaujímať všetkych ľudí na Zemi, ...
....autor by lepsie urobil keby sa staral o ...
Celá debata | RSS tejto debaty