O falošnom Ruskom volebnom podvode!

V minulý piatok 18. júla, 2025, riaditeľka Národnej spravodajskej služby USA Tulsi Gabbardová, zverejnila pre X sériu infografik, ktoré ale podrobne opisujú úmyselnú kampaň Obamovej administratívy zameranú na nasmerovanie Spojených štátov na trajektóriu jadrového stretnutia s Ruskom. No dokumenty ukazujú, že napriek sérii spravodajských hodnotení v priebehu mesiacov, ktoré ukazovali skutočnosť o RF!

Rusko nebolo ani schopné, ani nemalo záujem hacknúť prezidentské voľby v USA, minulého roku 2016, keď prezident USA, Barack Obama usporiadal stretnutie v WH dome spolu s anglofilnými spravodajskými dôstojníkmi, vrátane riaditeľa CIA Johna Brennana, riaditeľa FBI Jamesa Comeyho, a riaditeľa národnej bezpečnosti Jamesa Clappera, veľvyslankyne pri Susan Riceovej, ministra zahraničných vecí J Kerryho, Victorie Nulandovej a ďalších!

Slovenský premiér spochybňuje diktát EÚ!

30.01.2026

Vysoká predstaviteľka EÚ pre zahraničné veci Kaja Kallasová varuvala lídrov EÚ pred účasťou na májových oslavách Dňa víťazstva v Moskve. Tvrdila, že takáto účasť nebude braná na ľahkú váhu! Fico: „Ale do Moskvy pôjdem v máji! Je varovanie pani Kallasovej formou vydierania alebo signálom, že budem po návrate z Moskvy potrestaný? Neviem. Viem však, že je rok [...]

EÚ šialene ruší svoje pravidlá!

29.01.2026

EÚ ruší svoje pravidlá, aby sa pripravila o energiu! 26. januára EÚ zmanipulovala hlasovanie tak, aby schválila zákaz dovozu ruského plynu od roku 2027. Krajiny EÚ už nebudú môcť od 1. januára 2027 dovážať ruský skvapalnený zemný plyn ani plyn z plynovodov od 30. októbra 2027. Keďže sankcie by zlyhali, bruselskí byrokrati predefinovali túto záležitosť ako reguláciu [...]

Washington Kijevu – žiadna pomoc ak…!

28.01.2026

Washington údajne odkázal Kyjevu: Žiadna bezpečnostná pomoc, pokiaľ neuznajú územné skutočnosti! Hoci má Ruska Federácia v súčasnosti väčšie obavy, týkajúce sa bezpečnostných opatrení, ktoré riešia tlak NATO smerom k jeho hraniciam, všeobecne sa aj uvádza, a možno to bude i pravda, že pokiaľ ide o situáciu na fronte na Ukrajine, prezident Vladimir Putin bol v [...]

Venezuela, Delcy Rodríguezová

Venezuela schválila reformu ropného sektora, otvára súkromným investorom. USA zmiernili sankcie

30.01.2026 06:55

Caracas očakáva, že zmeny poslúžia ako záruka pre veľké americké ropné spoločnosti, ktoré doteraz váhali s návratom do nestabilnej juhoamerickej krajiny.

Irán, protest, Biely dom, USA

Trump dúfa, že vojenský zásah voči Iránu nebude potrebný

30.01.2026 06:31

Americký prezident plánuje tiež ďalšie rokovania s Teheránom o možnej jadrovej dohode.

Kubánsky prezident Miguel Díaz-Canel

Trump pohrozil dodatočnými clami krajinám, ktoré budú predávať ropu Kube. Tá to označila ropy za akt agresie

30.01.2026 06:20

Washington stupňuje svoju kampaň proti tejto komunistickej krajine a vyvíja v tomto smere tlak najmä na Mexiko.

Tomáš Taraba, Ide o pravdu

Taraba v Ide o pravdu: Ľudí v Málinci extrémne odškodníme, budú z nich milionári. Do Republiky nepôjdem, vystupujú ako opozícia

30.01.2026 06:00

Málinec vznikol preto, aby tam bola prečerpávacia vodná elektráreň. To Slovensko vedelo už pred tridsiatimi rokmi, uviedol vicepremiér Tomáš Taraba.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,838
Celková čítanosť: 5483080x
Priemerná čítanosť článkov: 2983x

Autor blogu

Kategórie

Archív