Helene – výsledok zločineckých operácií?
6. októbra 2024 01:40,
Prečítané 1 640x,
jankratky,
budúcnosť, história, vzdelanie, život
Minulý týždeň sa mnohí vedci a odborníci snažili informovať ľudstvo o správe, ktorá už bola zverejnená, ale ktorá tiež ukazuje celosvetovo, ako hurikány, aj iné prírodné katastrófy vznikajú umelým tvorením alebo sa dajú manipulovať a výrazne zhoršiť programami na zmenu počasia!
Táto správa vznikla predtým, ako Helene zasiahla a nemôžeme si pomôcť, ale pýtame sa, či i ľudia boli inšpirovaní k jej vytvoreniu práve v čase tejto katastrofickej udalosti. Možno existuje božský úmysel použiť tento útok práve na Ameriku na odhalenie jej poveternostných zločinov?
Musíme odhaliť aj celosvetové mimoriadne nebezpečné operácie, ktoré prebiehajú už desaťročia, otravujú ľudí, zvieratá, rastliny, vzduch, vodu a pôdu a zároveň spôsobujú ničivé narušenie citlivej rovnováhy globálnych poveternostných systémov, čo vedie k smrteľným katastrofám, ktoré zabili v priebehu desaťročí nespočetné množstvo ľudí.
09.10.2025
“Žil som už osemdesiat dva rokov na tejto planéte Zem! Dnes je to po prvýkrát, keď som svedkom, ako sa ľudia tešia z utrpenia druhých… …a tak okato a otvorene, tak hrdo, a dokonca to aj nahravajú aby to celý svet videl! Keby niekedy skrížili cestu s mojou, nezdržal by som sa”!
07.10.2025
Titulok v kanadských Breaking News médii informuje: “Slovenská vláda teraz núti každých sedem dní testovať celú populáciu na covid!“ Keby navyše tvorcovia článku vedeli, že sa to väčšine ľudí zdá úplne normálne, čudovali by sa nad absurditou slovenských pomerov ešte viac! Pravdepodobne to je dôvod, prečo sa tamojšia vláda v rámci úsilia na potlačenie covidu, [...]
06.10.2025
Slovensko obvinilo britské ministerstvo zahraničných vecí z ich ale systematického zasahovania do volieb v roku 2023. Slovenský premiér Robert Fico včera na tlačovej konferencii vyhlásil, že Londýn platil „novinárom, aktivistom a influencerom“, aby ovplyvnili verejnú mienku národa! A to proti jeho strane Smer-SD a v prospech opozičnej strany Progresívne Slovensko. Zasahovanie [...]
Áno, zločinecké operácie na plné obrátky,... ...
Urobil zločineckú operáciu sami na seba. ...
jaštery nás ovládajúúú... bububu ...
dnes už dokážu všetko...:-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty