Už pripravujú na spustenie Pandémiu 2. 0

Medicínsky establišment sa pripravuje na spustenie ďalšej „pandémie“, ktorá sa ale entokrát sústredí na chrípku H5N8, tiež známu ako vtáčia chrípka. Americká lekárska asociácia (AMA), urobila minulý týždeň niekoľko zmien, vo svojom systéme aktuálnej procedurálnej terminológie (CPT), ktorý je definovaný ako „hlavný kód lekárskej terminológie, ktorá opisuje postupy a služby zdravotnej starostlivosti“.

Jednou zo zmien je vytvorenie nového kódu pre kandidátov na vakcínu proti vírusu chrípky H5N8 (vtáčia), ktorá čoskoro „získa povolenie na núdzové použitie (EUA), od amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).“ Možno spomínate, že počas „pandémie“ koronavírusu (Covid-19) FDA udelil EUA takéto schválenie skupine „vakcín“ uvoľnených počas masovej očkovacej kampane. 

Teraz, po prvýkrát od covidu, sa medicínsky establišment pripravuje na niečo, čo pravdepodobne ale bude ďalším podvodom – vtáčou chrípkou. Aby sa zabezpečilo, že elektronické systémy zdravotnej starostlivosti v celých Spojených štátoch amerických budú aktualizované s novými kódmi, AMA práve teraz aktualizuje svoj systém CPT „predstihom pre potenciálne povolenie FDA“, ktoré sa zdá byť bezprostredné.

Estónsko – RF rušila vzduch na 12 minút!

22.09.2025

Estónsko tvrdí, že Ruska Federácia narušilo ich vzdušný priestor “až počas 12 minút”! Estónska vláda 19. septembra tvrdila, že tri ruské stíhačky značky MiG-31 vstúpili do estónskeho vzdušného priestoru bez povolenia a zostali tam takmer 12 minút! Lietadlo (jedno) údajne narušilo estónsky priestor nad ostrovom Vaindloo vo Fínskom zálive, informovala agentúra ERR [...]

Rakúsko chce zakázať nosenie šatiek!

19.09.2025

Rakúsko plánuje zákaz nosenia šatiek pre moslimské dievčatá do 14 rokov v školách, pretože podľa nich, nosenie šatiek je znak úutlaku! V rozhovore pre Bild, ktorý cituje Welt, ministerka pre integráciu Claudia Plakolmová z Rakúskej ľudovej strany (ÖVP) povedala: “Chcem všetky dievčatá, bez ohľadu na svoje náboženstvo, mali rovnaké príležitosti v našej slobodnej a [...]

Sumit Ligy arabských štátov proti Izraelu!

18.09.2025

Mimoriadny summit zvolaný v reakcii na ďalší útok Izraela v Dauhe, ktorého cieľom boli zástupcovia Hamasu, ktorí tam boli rokovať o mierovej dohode, a vydal záverečné komuniké. Potvrdzuje „kolektívnu povinnosť reagovať na túto agresiu v obrane našej spoločnej bezpečnosti“ Zároveň zdôrazňuje, že „absencia medzinárodnej zodpovednosti, a tiež aj mlčanie [...]

macron, trump

Macron: Ak Trump ukončí konflikt v Gaze, môže získať Nobelovu cenu za mier

23.09.2025 22:22

Francúzsko na Valnom zhromaždení OSN uznalo Palestínsky štát.

Charlie Kirk, Turning Point

Charlie Kirk, srbskí študenti či palestínski novinári sú medzi nominantmi na Sacharovovu cenu 2025

23.09.2025 22:13

Európsky parlament (EP) v utorok predstavil nominantov na Sacharovovu cenu za slobodu myslenia za rok 2025.

SR ČR Premiér Babiš Návšteva BAX

Vytvorí Babiš koalíciu s Orbánom a Ficom? Rusko pred voľbami zaplavuje Česko dezinformáciami

23.09.2025 21:50

Pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami v Česku sa krajina stala terčom rozsiahlej proruskej dezinformačnej kampane.

Robert Fico, TB

Fico: Je potrebná strategická dohoda medzi mocnosťami a nové pravidlá

23.09.2025 21:27

Premiér vystúpil s príhovorom pri príležitosti otvorenia nového akademického roka Prešovskej univerzity.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,765
Celková čítanosť: 5108758x
Priemerná čítanosť článkov: 2894x

Autor blogu

Kategórie

Archív