Sme dnes len krok alebo dva od WW3?
25. júna 2024 20:11,
Prečítané 2 713x,
jankratky,
budúcnosť, história, vzdelanie, život
Deň smútku v Sevastopole na Kryme, ktorý je vo výnimočnom stave po ukrajinských raketových útokoch na plážových návštevníkov z 23. Júna 2024, a tiež v Dagestanskej republike v Rusku po víkendových teroristických útokoch na pietne miesta na Nedeľu Najsvätejšej Trojice.
Americký expert na zbrane a armádu Scott Ritter včera večer na špeciálnom videu povedal: „Mám na mysli dve udalosti: ukrajinský útok na Sevastopoľ s použitím rakiet ATACMS dodaných USA a po druhé teroristický útok v Dagestane, ktorý má zrejme všetky znaky západnej angažovanosti”
Niet pochýb o tom, že existujú dva priame útoky proti Rusku zo strany splnomocnencov Spojených štátov a NATO, a je to viac ako len zastupovanie, vzhľadom na nevyhnutnosť prípravy, spravodajstva, podpory atď. Spojenými štátmi, NATO a mimoeurópskymi subjektmi NATO.
Nebezpečenstvo, ktoré súčasne predstavuje eskalácia týchto dvoch útokov, ktoré sa v posledných dňoch a týždňoch rozhodli rozšíriť rozsah svojej účasti v ukrajinsko-ruskom konflikte, opísala vedúca Schillerovho inštitútu Helga Zepp-LaRouche, že sme „jeden alebo dva kroky od bodu bez návratu“!
23.05.2026
V exkluzívnom rozhovore pre Sputnik europoslanec Ľuboš Blaha, podpredseda slovenského Smeru, vyhlásil, že pokus o atentát na slovenského premiéra R. Fica z 15. mája 2024 mal zaútočiť na neho za jeho úsilie o dialóg s ruským prezidentom Putinom a zorganizovať mierové urovnanie rusko-ukrajinského konfliktu. Poslucháčom pripomenul, že potenciálny vrah bol protirusky naladený [...]
22.05.2026
Fico, ktorý prežil pokus o atentát (ktorý spáchal muž, ktorý priznal, že Fico nedodával zbrane na Ukrajinu), ďalej vysvetlil, že Zelenskyj „nám neustále škodí a už verí, že nás môže prinútiť opustiť náš mierumilovný postoj a prejsť na vojnovú pozíciu. V tom sa úplne mýli. Nepozná ma.“ Po tom, čo sa Fico zotavil z niekoľkých guliek, ktoré do neho [...]
21.05.2026
Predseda Výboru pre medzinárodné záležitosti ruskej Štátnej dumy Leonid Sluckij ale ostro reagoval na nedávne nebezpečné správanie pobaltských krajín. V komentári k vyhláseniu zahraničnej spravodajskej služby RF napísal: “De facto neustále tiché poskytovanie vzdušného priestoru pre lety dronov neonacistami na vykonávanie teroristických útokov proti ruským civilistom [...]
Miláčik našej dezinformačnej scény. Jeho... ...
Turecko nie je západ a neriadia ho americké... ...
Tak si to predstavte,nezomrel ani jeden... ...
No vidíš, máš na vyber americky mier ,rusky... ...
cicero, ty zrejme rád čítaš americké... ...
Celá debata | RSS tejto debaty