V Anglicku začínajú predávať jedlý hmyz!
19. júna 2024 07:01,
Prečítané 1 281x,
jankratky,
budúcnosť, história, vzdelanie, život
Britské supermarkety začínajú do predajného sortimentu zavádzať jedlý hmyz ako súčasť celoeurópskej kampane, ktorá má pomôcť chudobným rodinám prežiť krízu životných nákladov a nadchádzajúci globálny nedostatok potravín celosvetovo!
Bill Gates a kolegovia zo Svetového ekonomického fóra (WEF) už dlho vyhlasujú, že ľudstvo bude čoskoro jesť hmyz, chrobáky a cvrčky, pretože tradičné zdroje výživy, vrátane hovädzieho a kuracieho mäsa, sa považujú za príliš uhlíkovo náročné pre naplnenie cieľov Agendy 2030!
Teraz sa zdá, že svetová elita presvedčila veľké európske supermarkety, vrátane populárneho britského reťazca ALDI, aby predávali hmyz masám spotrebiteľov v EÚ. Britský poslanec Jim Fergusson k téme publikoval na sociálnej sieti X (Twitter) nasledovný status s pripojeným videom:
Upozornenie: Bill Gates a jeho globalistickí paraziti WEF už presvedčili ALDI, aby predával hmyz masám ľudí. Globalistickí paraziti pokračujú v dehumanizácii ľudstva v snahe urobiť z más roľníkov zológov, zatiaľ čo oni konajú ako naši vládcovia a živia ľudstvo hmyzom!
04.06.2025
Západné krajiny tlačia Rusku Federáciu k jadrovej reakcii proti Ukrajine i proti NATO, aby zakryli plánovaný finančný Armagedon! Obrovské udalosti cez víkend spustili ruskú doktrínu jadrovej obrany! Až dodnes kompletná analýza v dnešnom vysielaní, plus nové fotografie morfologickej rezonancie, nový rozhovor a potom ďalšie informácie priblížili celý svet k jadrovému [...]
02.06.2025
V. Zelenskyj sa chváli absolútne brilantnými útokmi s najdlhším doletom, zatiaľ čo Kremeľ potvrdzuje teroristické útoky! Zelenskyj šťuchá do futbalovej lopty a šťuchá stále ruského medveďa (alebo skôr ho poriadne silno pichá), keď vyhlásil nedeľný masívny útok dronov na RF! Opísal, že k tomuto útoku došlo celých jeden rok, šesť mesiacov, aj deväť dní od [...]
30.05.2025
“Nemecko sa šmýka po tej istej naklonenej rovine, po ktorej sa už niekoľkokrát v minulom storočí dostalo až do kolapsu. Dúfam, že zodpovední politici v tejto krajine vyvodia správne závery a zastavia toto šialenstvo.“ To boli triezvé slová S. Lavrova v odpovedi na otázku novinára z 28. mája. Lavrov mal na mysli vyhlásenie, ktoré v ten istý deň urobil nemecký kancelár [...]
...zdá sa, že tu mám avatara - presne toto som... ...
Kto chce, nech to je, jeho vec. Akurát akú to... ...
Pre tunajších záujemcov o jedlý hmyz: ...... ...
+++++ ...
Predajni ALDI tam bolo, aspon ked som tam bol... ...
Celá debata | RSS tejto debaty