Mraky už pribúdajú v Čiernom mori!
26. júla 2023 11:50,
Prečítané 3 327x,
jankratky,
budúcnosť, história, vzdelanie, život
MK Bhadrakumar, bývalý diplomat Indie s rozsiahlymi skúsenosťami z krajín bývalého Sovietskeho zväzu a jeho okolia, varoval vo svojom príspevku na svojom blogu Indian Punchline z 21. júla, že sa nad Čiernym morom zhromažďujú mraky veľkej Búrky:
‚Snaha kyjevského režimu a NATO o rozvoj nových námorných trás v Čiernom mori je vážnym vývojom, pretože sa zdá byť predchodcom zapojenia NATO nejakým spôsobom s cieľom spochybniť dominanciu Ruska v Čiernom mori’!
PS: Globalisti z Londýna majú jasnú už agendu o politike nielen na Strednom Východe, lenže i celosvetovo, o ktorej väčšina nemá ani tušenia! A na jej uskutočnenie používajú okrem NATO aj hlúpeho obra – Spojené Štáty Americké, ale hlavne finančníkov!
23.03.2026
Izrael útočí na zdravotníckych pracovníkov dvojitým útokom v Libanone! Tam bolo v najnovších bojoch po útokoch Izraelských obranných sí IDF, ktoré vypukli 2. marca, zabitých najmenej 40 zdravotníckych pracovníkov a 107 zranených. Je to podobné vojne IDF s Hizballáhom v Libanone v roku 2024! V ktorej bolo pri úmyselných útokoch a často aj pri dvojitých útokoch zabitých [...]
19.03.2026
Inflácia cien výrobcov (PPI) v americkej ekonomike vo februári bola dnes hlásená na úrovni 0,7 % po 0,8 % v januári a zaznamenala úplne „neočakávaný“, ale oficiálny nárast o 3,9 % za rok do februára. Tieto nárasty boli merané podľa štandardov Národného úradu pre ekonomickú analýzu pred akýmkoľvek dopadom amerického útoku na Irán, ktorý sa začal 28. februára 2026!
18.03.2026
17. marca 1776 evakuovalo bostonský prístav po jedenásťmesačnom obliehaní 120 britských lodí s 11 000 vojakmi a mnohými vernými vojakmi pod neustálym dohľadom ťažkých kanónov, ktoré na Dorchester Heights umiestnili generál Washington a Henry Knox. Najmocnejšiu ríšu na planéte vyhnali z USA Bostonu zdanlivo slabšie sily americkej kontinentálnej armády, čo ale dokázalo, [...]
To ti povedal ten senilný dedulo z bielej... ...
...furik alias pupuššško, je už námorný... ...
Ruská čiermomorská flotila je dobrá, akurát na... ...
najväčšiu dominanciu má Putinova vlajková loď... ...
aká krátka je ľudská pamäť...:-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty