Založ si blog

Veľký ekologický terror v Ohiu v Amerike!

V Ohiu, Amerike, došlo k ekologickému terorizmu, keď vládne orgány zapálili až desať železničných vagónov s vysoko toxickým vinylchloridom (a inými chemikáliami), čím sa tak uvoľnil mohutný oblak dymu nabitého chemikáliami, ktorý vybuchol do ovzdušia, rozprestierajúceho sa do stoviek štvorcových míľ!

Ale oddôvodnenie, že toto lživé médiá s falošnými správami nazývajú ‚kontrolované spálenie, je už viac ako absurdné! Ak chcete kontrolovať chemikálie, nezapaľujte ich na otvorenom priestranstve a nerozptyľujte dym horenia do neba. To nie je kontrolované spálenie, to je odpálenie chemickej plynovej bomby!

Mimochodom, vedľajším produktom tohto spaľovania je chlorovodík, ktorý ale takmer okamžite zachytáva všetky molekuly vody z vlhkosti v atmosfére, potom ihneď vytvára kyselinu chlorovodíkovú (HCl), vysoko toxickú kyselinu, ktorá ale po vstrebaní páli pľúca, mäso, no a dokonca aj rybie žiabre vo vode! (A áno, je vysoko rozpustný vo vode)! Niet divu, že občania v tejto oblasti hlásia hromadné zabíjanie rýb, voľne žijúcich živočíchov, sliepok a domácich zvierat.

Kyjev sa pokúša o útok dronov na Moskvu!

03.06.2023

Sily Ruskej Fedrálnej protivzdušnej obrany už v pondelok ráno čelili útoku ukrajinských bezpilotných lietadiel na Moskovskú oblasť, čím zabránili obetiam ľudí, povedal minister obrany, Sergej Šojgu. počas špeciálnej telekonferencie na ministerstve obrany. Povedal, že zapojených bolo 8 dronov, z ktorých tri boli zostrelené elektronickými prostriedkami, zatiaľ čo ostatné [...]

Lordi z Londýna sa obávajú banky BRICS

31.05.2023

Saudská Arábia má záujem o vstup do Novej rozvojovej banky BRICS, informoval dnes denník Financial Times: ‚Na Blízkom východe pripisujeme Saudskoarabskému kráľovstvu veľký význam a v súčasnosti s ním vedieme kvalifikovaný dialóg‘, informoval denník City of London vo vyhlásení NDB. Saudská Arábia údajne tiež sama požiadala o vstup do BRICS a ako nešťastne [...]

Amerika sa dohodla odvrátiť Armagedon!

30.05.2023

Prezident Joe Biden aj s republikánmi na čele s predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, dosiahli dohodu o zrušení dlhového stropu, ale hoci to ešte musí schváliť Snemovňa reprezentantov aj Senát, čo je vo všeobecnosti takmer isté. Bielemu domu sa podarilo zachovať nedotknutý zákon o znižovaní inflácie, prezidentov podpis na zákone o klíme a liekoch na predpis, [...]

prigožin

"Putinov mäsiar" Prigožin napísal a ilustroval knihu pre deti

02.06.2023 22:13

V čase, keď kniha vyšla, Prigožin úspešne podnikal v reštauračnom biznise a medzi jeho klientov patril aj ruský prezident Vladimir Putin.

Volodymyr Zelenskyj

Členstvo Ukrajiny v NATO je nemožné pred ukončením ruskej invázie, uznal Zelenskyj

02.06.2023 21:20

Ide o zriedkavé priznanie zo strany Zelenského, ktorý od začiatku ruskej invázie zintenzívnil tlak na NATO a EÚ, aby Ukrajine otvorili svoje dvere.

Boris Berezovskij

Francúzsko dáva do predaja zámok zosnulého Putinovho protivníka Berezovského

02.06.2023 20:53

Berezovskij bol považovaný za šedú eminenciu v čase vlády prvého postsovietskeho prezident Borisa Jeľcina.

William Burns

Riaditeľ CIA navštívil v tajnosti Čínu. Washington sa má obávať zhoršenia vzťahov s Pekingom

02.06.2023 20:00

Program šéfa americkej tajnej služby a exdiplomata Williama Burnsa bol tajný a CIA ani Biely dom udalosť oficiálne nekomentovali.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,194
Celková čítanosť: 3272362x
Priemerná čítanosť článkov: 2741x

Autor blogu

Kategórie