Založ si blog

Čo nám naozaj hovoria globalisti a elita!

Kapitalizmus je systém, ktorý nás obohatil a spravil z nás de facto kráľov. Budeme ho brániť pomocou všetkých nástrojov, ktoré máme k dispozícii – biliónov dolárov, našich korporátnych médií a našich bábkových politikov.

Sme 0,0001 % ľudstva, takže vieme, čo je najlepšie, pretože hromadenie bohatstva z všetkých nás robí experta na všetko – aspoň to nám hovorí spoločnosť – takže pozorne počúvajte, aký je najlepší spôsob, ako vyriešiť klimatické zmeny!

A ten v skutočnosti je, že vláda zíde z cesty a nechá celé riešenie nájsť súkromnému sektoru. V skutočnosti, ak sa nás ale snažíte presvedčiť, že existuje riešenie, ktoré nám odoberá moc a odovzdáva ju súčasnej márnotratnej a neefektívnej vláde celosvetovo, podľa princípu ho odmietneme.

V tomto bode by naozaj nemal byť veľký zmätok v tom, čo chceme. Urobili sme všetko okrem toho, že sme vám napísali poznámku, ale opäť sme najali najlepších obchodníkov a lekárov, aby vytvorili pôsobivý príbeh, takže možno je naša propaganda práve taká dobrá.

No vyjadrime sa teraz ale úplne jasne: plán je z veľkej časti už napísaný a my ideme s deregulovaným kapitalizmom a takzvanými voľnými trhmi. Lenže pre tých, ktorí naozaj veria, že pri hľadaní riešení spolupracujú s našimi mainstreamovými bábkami, sa vždy dobre zasmejeme!

Palestína prehodnocuje vzťahy s USA!

22.04.2024

Zrada Spojených štátov na palestínskom ľude zašla príliš ďaleko. Prezident Mahmúd Abbás v dnešnom exkluzívnom rozhovore pre palestínsku spravodajskú službu WAFA uviedol, že palestínske vedenie prehodnotí bilaterálne vzťahy so Spojenými štátmi, a zároveň zabezpečilo ochranu záujmov našich ľudí, našej veci a našich práv: “Vedenie tak vypracuje novú stratégiu [...]

Najnovšia Kyjevská rozprávka o Rusku

20.04.2024

Najnovšia Kyjevská rozprávka je, že Rusko unieslo ukrajinské deti a ukrylo ich v Nemecku! V skutočnosti ale nemeckí predstavitelia tento týždeň informovali Kyjev o 161 ukrajinských detí, ktoré Kyjev obvinil Rusko z únosu. Boli v skutočnosti v Nemecku a väčšina z nich tam žije so svojimi rodičmi alebo opatrovníkmi. Informoval o tom prezident nemeckej Federálnej kriminálnej [...]

Armagedon alebo mierový rozvoj sveta!

19.04.2024

Širší dôsledok iránskeho bezpilotného a raketového útoku proti Izraelu zo 14. apríla – ktorý bol spustený v reakcii na zničenie iránskeho konzulátu v Damasku v Sýrii 1. apríla Izraelom a zabitie niekoľkých najvyšších iránskych vojenských vodcov, je zmena hry, ktorá priviedla svet k bodu zlomu. Buď využijeme tento moment maximálneho nebezpečenstva na dosiahnutie [...]

Poľsko, NATO, vojna

Počas vojenského cvičenia NATO v Poľsku zahynul španielsky vojak

22.04.2024 21:06

K tragédii došlo počas jedného z taktických cvičení s použitím ostrej munície.

USA New York Trump súd proces

Trumpova platba pornoherečke podľa obžaloby patrí k sprisahaniu; obhajoba to popiera

22.04.2024 20:40

Obhajoba kontrovala, že na snahe ovplyvniť voľby nie je nič neobyčajné.

Miloš Zeman

Bývalého šéfa českej prezidentskej kancelárie obžalovali z dotačného podvodu

22.04.2024 17:47

Vratislav Mynář šéfoval prezidentskej kancelárii počas mandátu Miloša Zemana.

KDH, majerský

Vzťahy SR a ČR sú nadštandardné, hrozbou je populizmus, zhodli sa KDH a KDU-ČSL

22.04.2024 17:42

Za spoločnú hrozbu označili nástup populizmu a nárast ruského vplyvu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,403
Celková čítanosť: 3862273x
Priemerná čítanosť článkov: 2753x

Autor blogu

Kategórie