Založ si blog

30 poslancov snemovne nalieha na Bidena!

V úplne neočakávanom vývoji, vzhľadom na to, že až do včerajšieho dňa bola každá prominentná osoba, ktorá vážne chcela hovoriť o možnostiach ukrajinského mierového plánu alebo ktorá vyjadrila nádej na vyjednané ukončenie vojny, odsúdená a zakričaná ako „agent Kremľa“ , skupina 30 Snemovne demokratov. teraz nalieha na J. Bidenovu administratívu, aby pokračovala v diplomatickej ceste s Moskvou.

The Washington Post podrobne opísal obsah listu zaslaného prezidentovi J. Bidenovi Kongresovými demokratmi a zdôraznil, že po prvýkrát vyzývajú USA, aby „dramaticky zmenili“ svoju stratégiu vo vojne na Ukrajine, pričom brúsny konflikt už teraz dosahuje osemmesačná známka: ‚Čím dlhšie bude vojna na Ukrajine pokračovať, tým väčšie je riziko eskalácie’!

‚A to s rozsiahlym, zničujúcim účinkom‘, povedala pre Washington Post Republikánka Pramila Jayapal (D-Washin.), ktorá vedie snahy o komplexnú zmenu stratégie: ‚Nemali by sme si vôbec robiť žiadne ilúzie o výzve, ktorá je pred nami, ale moji kolegovia a ja naliehame na vládu, aby sa zapojila do proaktívneho diplomatického tlaku v snahe nájsť realistický rámec pre prímerie’!

Na druhej strane, tento List zaslaný Bielemu domu 30 demokratmi, ktorý požadoval diplomaciu a cestu k mieru na Ukrajine, a nie až eskaláciu do globálnej jadrovej vojny, ale Biely dom ho zakrátko odsúdil a demokrati sa na odpoveď vzdali a ako kapitulačné ospravedlnenie vydali bizarné „oficiálne vyhlásenie“, kde i tvrdili, že list bol v skutku napísaný a vydaný omylom:

 

Žiadna reakcia sveta na Putinov prejav!

24.06.2024

Západné krajiny zatiaľ ešte nereagovali na Putinov mierový návrh zo 14. júna 2024! Kremeľský poradca Jurij Ušakov 20. júna 2024 uviedol, že Západ ešte vôbec neoslovil Moskvu priamo, aby prediskutoval tému rozsiahleho návrhu prezidenta Putina zo 14. júna na novú eurázijskú bezpečnostnú architektúru: „Videl som len tie verejné”, povedal Jurij Ušakov s odkazom na [...]

Čo povedal K. Schwab mladým lídrom?

23.06.2024

Zakladateľ Svetového Ekonomického Fóra (WEF), Klaus Schwab, už povedal mladým globálnym lídrom, že po ich smrti budú ich mozgy replikované umelou inteligenciou, že môžu očakávať 50-ročnú kariéru v jeho organizácii, ale že ich kariéra by sa mohla ešte viac predĺžiť pomocou technológie a umelej inteligencie. Podľa portálu InfoWars, globalistický kráľ Klaus [...]

No a už tu máme aj verbovanie žien!

22.06.2024

Autorizačný zákon o národnej obrane USA (tzv. zákon NDAA) od roku 2025 umožní povinnú selektívnu vojenskú registráciu amerických žien, čím sa v podstate zavádza mechanizmus povinnej vojenskej služby žien. Nová povinnosť je uvedená spolu s ďalšími dôležitými bodmi v súhrnnom dokumente Výboru pre ozbrojené sily Senátu Spojených Štátov Amerických, ktorý bol [...]

LGBTI / Dúhová vlajka /

Prieskum: Polovica slovenskej populácie nesúhlasí s rovnakými právami pre LGBTQI+ páry

24.06.2024 12:35

Slovensko je krajinou s najmenšou mierou tolerancie a prijatia ľudí z LGBTQI+ komunity, čo dokazujú aj dáta z Eurobarometra.

Gröhling

SaS odmieta rušenie jedného volebného obvodu, zmenu považuje za účelovú

24.06.2024 12:22

Strana argumentuje prepadom veľkého počtu hlasov a ich nerovnosťou.

balistická raketa

Uvoľňuje Moskva kritéria odpálenia atómoviek? Rusko začalo revíziu jadrovej doktríny

24.06.2024 12:01

Od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu niektorí zástancovia tvrdej línie v Rusku hovoria o tom, že Moskva by kritériá nasadenia jadrových zbraní mala uvoľniť.

andrej babiš

S kým by Babiš mohol vládnuť? Krajná pravica sa mu zalieča, ale on ohŕňa nos. A o Fialovi tvrdí, že sa zbláznil

24.06.2024 12:00

Z najnovšieho prieskumu verejnej mienky vyplýva, že opozičné hnutie ANO na čele s Andrejom Babišom by vo voľbách získalo tretinu hlasov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,449
Celková čítanosť: 4000524x
Priemerná čítanosť článkov: 2761x

Autor blogu

Kategórie