Založ si blog

30 poslancov snemovne nalieha na Bidena!

V úplne neočakávanom vývoji, vzhľadom na to, že až do včerajšieho dňa bola každá prominentná osoba, ktorá vážne chcela hovoriť o možnostiach ukrajinského mierového plánu alebo ktorá vyjadrila nádej na vyjednané ukončenie vojny, odsúdená a zakričaná ako „agent Kremľa“ , skupina 30 Snemovne demokratov. teraz nalieha na J. Bidenovu administratívu, aby pokračovala v diplomatickej ceste s Moskvou.

The Washington Post podrobne opísal obsah listu zaslaného prezidentovi J. Bidenovi Kongresovými demokratmi a zdôraznil, že po prvýkrát vyzývajú USA, aby „dramaticky zmenili“ svoju stratégiu vo vojne na Ukrajine, pričom brúsny konflikt už teraz dosahuje osemmesačná známka: ‚Čím dlhšie bude vojna na Ukrajine pokračovať, tým väčšie je riziko eskalácie’!

‚A to s rozsiahlym, zničujúcim účinkom‘, povedala pre Washington Post Republikánka Pramila Jayapal (D-Washin.), ktorá vedie snahy o komplexnú zmenu stratégie: ‚Nemali by sme si vôbec robiť žiadne ilúzie o výzve, ktorá je pred nami, ale moji kolegovia a ja naliehame na vládu, aby sa zapojila do proaktívneho diplomatického tlaku v snahe nájsť realistický rámec pre prímerie’!

Na druhej strane, tento List zaslaný Bielemu domu 30 demokratmi, ktorý požadoval diplomaciu a cestu k mieru na Ukrajine, a nie až eskaláciu do globálnej jadrovej vojny, ale Biely dom ho zakrátko odsúdil a demokrati sa na odpoveď vzdali a ako kapitulačné ospravedlnenie vydali bizarné „oficiálne vyhlásenie“, kde i tvrdili, že list bol v skutku napísaný a vydaný omylom:

 

Dr Zelenko – hrdina s Nobelovou cenou!

21.09.2023

Ak chcete udržať svoju rodinu zdravú počas obdobia prechladnutia, chrípky a neveríte veľkým farmám, nie ste sami. Alarmujúci prieskum Gallupovho inštitútu ukázal, že iba 27 % Američanov malo pozitívny názor na farmaceutické spoločnosti! Lenže to dostalo hodnotenie veľkých farmaceutických spoločností, pod dokonca aj federálnu vládu! Ale keďže chrípková sezóna je [...]

Najväčšie klamstvo vo svetovej histórii!

19.09.2023

Destabilizácia sociálnej, politickej, ale i ekonomickej štruktúry 190 suverénnych krajín nemôže predstavovať „riešenie“ boja proti vírusu. Ale to bolo vynútené „riešenie“, ktoré sa implementovalo v niekoľkých fázach od samého začiatku koronakrízy v januári 2020. Je to ničenie ľudských životov. Je to destabilizácia občianskej spoločnosti. Falošná veda [...]

E3 odmietajú zrušiť sankcie voči Iránu!

19.09.2023

Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo včera oznámili, že oni nezrušia sankcie voči Iránu v súlade so spoločným komplexným akčným plánom (JCPOA), jadrovou dohodou z roku 2015, s ktorou Irán súhlasil aj s obmedzeniami svoj jadrový program výmenou za zrušenie ekonomických sankcií a rezolúciu Bezpečnostnej rady OSN č. 2131, ktorá potvrdila JCPOA. Traja európski [...]

ruskí vojaci

Potrava pre delá. Životnosť ruských mobilizovaných? Ani nie päť mesiacov

22.09.2023 07:13

Ruské velenie posielalo „zelenáčov“ do prvej línie, bez patričného výcviku.

senator Tommy Tuberville

Jeden senátor blokuje menovanie vojenských veliteľov. Dôvodom sú interrupcie

22.09.2023 06:00

Americké ozbrojené sily od začiatku tohto roka nerotujú svojich veliteľov. Ich nominácie totiž blokuje jeden jediný senátor. Až v týchto dňoch začal Senát túto blokádu zdĺhavo obchádzať.

vojna na Ukrajine, Joe Biden, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Ukrajina dostane tanky Abrams už na budúci týždeň, rakety ATACMS zatiaľ nie

22.09.2023 05:30, aktualizované: 06:58

Tanky Abrams dostane Ukrajina veľmi rýchlo, ešte v septembri. Ďalekonosné taktické rakety ATACMS zatiaľ nie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,256
Celková čítanosť: 3462213x
Priemerná čítanosť článkov: 2757x

Autor blogu

Kategórie