Založ si blog

Minister RF Patrušev o fašizme v Europe!

Tajomník ruskej bezpečnostnej rady Nikolaj Patrušev počas prejavov na stretnutí šéfov zahraničných spravodajských služieb SNŠ 29. septembra obvinil, že Amerika so svojim spojencom Britské Kráľovstvo, sa snažia oživiť fašizmus v Európe:

‚Pokusy oživiť fašizmus teraz v Európe sú mimoriadne nebezpečnou hrozbou z arzenálu západných hybridných nástrojov. Takú prácu Washington vykonáva prakticky od konca druhej svetovej vojny, uviedol Patrušev‘, informovala agentúra TASS. 

Podľa jeho názoru to je absolútny dôvod, prečo hrôzy i šialenstvo páchané ukrajinskými neonacistami západné médiá starostlivo umlčujú. Ale okrem toho spochybňujú účelnosť denacifikácie na Ukrajine, ktorá bola Anglosasmi už premenená!

Premenená Anglo-Americkou súčasnou veľmocou na hlavné globálne predmostie krajne pravicového extrémizmu! A potom pokračoval: ‚Niet však pochýb o tom, že tieto umelo vytvorené neonacistické hnutia Západom nakoniec stretne osud ich predchodcov’!

Nikolaj Patrušev: ‚A vďaka úsiliu Washingtonu a jeho stúpencov, Ukrajina v skutočnosti predstavuje no najväčší čierny trh so zbraňami! Zbrane dodané do Kyjeva Západom sa dostanú do rúk teroristom cez kanály na ich distribúciu z územia Ukrajiny’!

Kyjev sa pokúša o útok dronov na Moskvu!

03.06.2023

Sily Ruskej Fedrálnej protivzdušnej obrany už v pondelok ráno čelili útoku ukrajinských bezpilotných lietadiel na Moskovskú oblasť, čím zabránili obetiam ľudí, povedal minister obrany, Sergej Šojgu. počas špeciálnej telekonferencie na ministerstve obrany. Povedal, že zapojených bolo 8 dronov, z ktorých tri boli zostrelené elektronickými prostriedkami, zatiaľ čo ostatné [...]

Lordi z Londýna sa obávajú banky BRICS

31.05.2023

Saudská Arábia má záujem o vstup do Novej rozvojovej banky BRICS, informoval dnes denník Financial Times: ‚Na Blízkom východe pripisujeme Saudskoarabskému kráľovstvu veľký význam a v súčasnosti s ním vedieme kvalifikovaný dialóg‘, informoval denník City of London vo vyhlásení NDB. Saudská Arábia údajne tiež sama požiadala o vstup do BRICS a ako nešťastne [...]

Amerika sa dohodla odvrátiť Armagedon!

30.05.2023

Prezident Joe Biden aj s republikánmi na čele s predsedom Snemovne reprezentantov Kevinom McCarthym, dosiahli dohodu o zrušení dlhového stropu, ale hoci to ešte musí schváliť Snemovňa reprezentantov aj Senát, čo je vo všeobecnosti takmer isté. Bielemu domu sa podarilo zachovať nedotknutý zákon o znižovaní inflácie, prezidentov podpis na zákone o klíme a liekoch na predpis, [...]

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Zmanipulované voľby? Politici sa zahrávajú s ohňom

03.06.2023 06:05

Spochybňovanie demokratických volieb je nebezpečný precedens, upozorňuje komentátor Marián Repa.

Melitopoľ, Ukrajina

Prvý krok ofenzívy: kde a ako prerazí Ukrajina ruské opevnenie?

03.06.2023 06:00

Plukovník ukrajinského veliteľstva ženijných jednotiek Serhij Matvejčuk priznáva, že Rusko vytvorilo masívny systém obrany.

prigožin

"Putinov mäsiar" Prigožin napísal a ilustroval knihu pre deti

02.06.2023 22:13

V čase, keď kniha vyšla, Prigožin úspešne podnikal v reštauračnom biznise a medzi jeho klientov patril aj ruský prezident Vladimir Putin.

Volodymyr Zelenskyj

Členstvo Ukrajiny v NATO je nemožné pred ukončením ruskej invázie, uznal Zelenskyj

02.06.2023 21:20

Ide o zriedkavé priznanie zo strany Zelenského, ktorý od začiatku ruskej invázie zintenzívnil tlak na NATO a EÚ, aby Ukrajine otvorili svoje dvere.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,194
Celková čítanosť: 3272502x
Priemerná čítanosť článkov: 2741x

Autor blogu

Kategórie