Amerika chce zmeniť režim v Rusku!
19. augusta 2022 10:24,
Prečítané 5 285x,
jankratky,
budúcnosť, citáty, história, veda, viera, vzdelanie, zákon, život
Bývalá havajská kongresmanka a aj prezidentská kandidátka Tulsi Gabbardová hostila 12. júla reláciu Tucker Carlson na Fox News, keď povedala, že cieľom USA na Ukrajine je zvrhnúť ruského prezidenta Vladimira Putina:
„Nie je to o ukrajinskom ľude alebo o ‚ochrane demokracie‘,“ vyhlásila. „No ide o zmenu režimu v Ruskej Federácii, a aj využitie tejto vojny na posilnenie NATO, a tak zase zvýšiť zisky vojensko-priemyselného komplexu.
Pre Joea Bidena je to dokonca aj o nastolení nového svetového poriadku! A musíme to ale dosiahnúť, hovorí, a práve o to sa snaží, aj keby nás to nakoniec priviedlo i na pokraj svetovej jadrovej katastrofy”, povedala Gabbard, ktorú citovala RT 13. augusta.
05.12.2025
Vladimír Putin bol počas návštevy do Indie srdečne privítaný a trvá na tom, že dni kolonializmu sú preč. Ale nahradil ho Nový systém, v súlade s prirodzeným zákonom! Práve preto, že je v rozpore s prirodzeným zákonom, sa systém geopolitiky – vrátane jej parazitického vojensko-priemyselného komplexu, rozpadajúceho sa finančného systému a protiľudskej potreby obrazu [...]
03.12.2025
Americký špeciálny vyslanec Steve Witkoff mal 2. decembra v Moskve päťhodinové stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, na ktorom sa diskutovalo aj o amerických návrhoch na ukončenie vojny na Ukrajine. Podľa prvých správ obe strany vyjadrili optimizmus v súvislosti s dosiahnutím dohody! A hoci je priskoro povedať, čo by to znamenalo, navyše, podľa kremeľského [...]
01.12.2025
Ruský námestník ministra zahraničných vecí Sergej Rjabkov už v rozhovore pre ruskú televíznu stanicu TVC z 29. novembra obvinil Londýn a Európu, že naďalej sabotujú úprimné snahy o vyjednanie mieru medzi Spojenými štátmi a Ruskom: “Som si celkom istý, že odmietnutie pokračovať v normálnej diplomatickej práci bolo [Ukrajine] doslova vnútené európskymi kurátormi,“ [...]
Rusi keď majú rozum zmenia režim sami. ... ...
https://dennikstandard.sk/221971/ako-strasit…... ...
https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/ako-…... ...
Zabudol som napísať, že v SR je funkcia... ...
Dominus dixit ad me: miseri mortales ........ ...
Celá debata | RSS tejto debaty