Založ si blog

Putin – Rusko odolá nepriateľstvu Západu!

‚Mali si uvedomiť, že prehrajú od samého začiatku našej špeciálnej vojenskej operácie, pretože táto operácia znamená tiež začiatok radikálneho rozpadu svetového poriadku v štýle Spojených Štátov Amerických! To je začiatok prechodu od liberálno-globalistického amerického egocentrizmu k skutočne multipolárnemu svetu založenému na absolútne medzinárodnom práve a skutočnej suverenite národov! 

Tento proces nemožno zastaviť. Beh dejín je neúprosný a pokusy kolektívneho Západu vnútiť zvyšku sveta svoj nový svetový poriadok sú odsúdené na zánik! Vládnuce triedy západných krajín, ktoré sú svojou povahou nadnárodné a globalistické, si uvedomili, že ich politika je čoraz viac odtrhnutá od reality, zdravého rozumu a pravdy, a uchyľujú sa k despotickým metódam!

Západ, ktorý kedysi deklaroval také princípy demokracie, ako je sloboda prejavu, ale i pluralita a rešpekt k odlišným názorom, sa teraz zvrhol v pravý opak: totalitarizmus. To zahŕňa cenzúru, zákazy médií, ale aj svojvoľné zaobchádzanie s novinármi a verejnými činiteľmi. Už sme veľa počuli o tom, že Západ ale chce s nami bojovať do posledného Ukrajinca! 

Pre ukrajinský národ je to tragédia, ale zdá sa, že tam to všetko vo svete smeruje. No každý by mal vedieť, že vo všeobecnosti sme ešte asi nič vážne nezačali. Neodmietame mierový rozhovor! Ale tí, čo ho odmietajú, by mali vedieť, že čím dlhšie to potrvá, tým ťažšie sa im bude s nami vyjednávať. Rozpútali vojnu, uvalili sankcie. Za normálnych okolností by to nedosiahli‘!

Žiadna reakcia sveta na Putinov prejav!

24.06.2024

Západné krajiny zatiaľ ešte nereagovali na Putinov mierový návrh zo 14. júna 2024! Kremeľský poradca Jurij Ušakov 20. júna 2024 uviedol, že Západ ešte vôbec neoslovil Moskvu priamo, aby prediskutoval tému rozsiahleho návrhu prezidenta Putina zo 14. júna na novú eurázijskú bezpečnostnú architektúru: „Videl som len tie verejné”, povedal Jurij Ušakov s odkazom na [...]

Čo povedal K. Schwab mladým lídrom?

23.06.2024

Zakladateľ Svetového Ekonomického Fóra (WEF), Klaus Schwab, už povedal mladým globálnym lídrom, že po ich smrti budú ich mozgy replikované umelou inteligenciou, že môžu očakávať 50-ročnú kariéru v jeho organizácii, ale že ich kariéra by sa mohla ešte viac predĺžiť pomocou technológie a umelej inteligencie. Podľa portálu InfoWars, globalistický kráľ Klaus [...]

No a už tu máme aj verbovanie žien!

22.06.2024

Autorizačný zákon o národnej obrane USA (tzv. zákon NDAA) od roku 2025 umožní povinnú selektívnu vojenskú registráciu amerických žien, čím sa v podstate zavádza mechanizmus povinnej vojenskej služby žien. Nová povinnosť je uvedená spolu s ďalšími dôležitými bodmi v súhrnnom dokumente Výboru pre ozbrojené sily Senátu Spojených Štátov Amerických, ktorý bol [...]

Polícia / Kukláč / NAKA / Komando /

Interpol Bratislava previezol medzinárodne hľadaného Slováka z USA do väzby na Slovensko

24.06.2024 11:14

Po prevoze bol dodaný do výkonu trestu, kde strávi najbližšie štyri roky.

Vagnerova skupina, Prigožin, vagner, hrob, socha

Prigožinove dedičstvo straší: jeho impérium sa rozpadlo, kult však medzi Rusmi prežíva

24.06.2024 11:11

Niektorí Rusi hovoria, že Prigožina uctievajú, pretože ako skutočný vlastenec bojoval za silné Rusko.

muži, práca, rozhovor, kolegovia, spolupráca

Na nekalé praktiky v práci by upozornilo 62 percent Slovákov, ukázal prieskum Focusu

24.06.2024 10:59

Najnovšie dáta ukázali, že ochota oznamovania protizákonnej činnosti neklesá a počet ľudí, ktorí by oznámili nekalé praktiky tento rok opäť stúpol.

Dagestan, Rusko, protiteroristická jednotka, FSB

Teror v ruskom Dagestane má 19 obetí. Útočili aj synovia šéfa okresu

24.06.2024 10:25

Bilancia obetí nedeľňajšieho útoku v ruskom Dagestane sa zvýšila na 19.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,449
Celková čítanosť: 4000343x
Priemerná čítanosť článkov: 2761x

Autor blogu

Kategórie