Reálne varovanie od prezidenta Putina

Ako sa dalo predpokladať, pre každého, kto nie je vo svete fantázie Austina, Blinkena, Milleyho a Heappyho, Rusi zareagovali rázne. Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov povedal, že Rusko je teraz v proxy vojne s NATOm, a varoval, že riziko jadrovej vojny nemožno podceňovať! Prezident Putin vo svojom prejave v ruskom parlamente varoval: 

‚Ak sa niekto rozhodne zasiahnuť do prebiehajúcich udalostí zvonku a vytvorí pre nás neprijateľné strategické hrozby, mal by vedieť, že naša odpoveď na tieto prichádzajúce údery bude rýchla, blesková. Máme na to všetky nástroje. Nástroje, ktorými sa nemôže chváliť nikto okrem nás. Ale nejdeme sa chváliť. Ak to bude potrebné, použijeme ich’!

NATO v šoku z mierových rokovaní RF-USA!

03.12.2025

Americký špeciálny vyslanec Steve Witkoff mal 2. decembra v Moskve päťhodinové stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, na ktorom sa diskutovalo aj o amerických návrhoch na ukončenie vojny na Ukrajine. Podľa prvých správ obe strany vyjadrili optimizmus v súvislosti s dosiahnutím dohody! A hoci je priskoro povedať, čo by to znamenalo, navyše, podľa kremeľského [...]

RF ukazuje prstom na Londýn a EÚ!

01.12.2025

Ruský námestník ministra zahraničných vecí Sergej Rjabkov už v rozhovore pre ruskú televíznu stanicu TVC z 29. novembra obvinil Londýn a Európu, že naďalej sabotujú úprimné snahy o vyjednanie mieru medzi Spojenými štátmi a Ruskom: “Som si celkom istý, že odmietnutie pokračovať v normálnej diplomatickej práci bolo [Ukrajine] doslova vnútené európskymi kurátormi,“ [...]

Jermak rezignuje po policajnej razii!

30.11.2025

Ukrajinský Národný úrad pre boj proti korupcii (NABU) vykonal raziu v dome a kancelárii Andrija Jermaka, veľmi vplyvného šéfa Kancelárie prezidenta a blízkeho spolupracovníka súčasného ukrajinského prezidenta Zelenského za posledných 15 rokov. Deň predtým denník The Atlantic zverejnil rozhovor s Jermakom, ktorý vypracoval Zelenského životopisec Simon Shuster, v ktorom [...]

bartek

Hlas tvrdí, že PS je „roky nacucnuté“ napojené na štátne peniaze, Bartek spomenul päť mien

03.12.2025 19:05

„Peter Kmec je človek, ktorý Progresívnemu Slovensku prekazil plány a nestalo sa to len raz,“ povedal poslanec Bartek.

Izraelský systém PVO Arrow 3

Nemecko sprevádzkovalo prvú časť protiraketového systému Arrow 3

03.12.2025 18:30

Podľa ministra obrany Borisa Pistoriusa systém posilní ochranu Nemecka aj jeho spojencov pred balistickými strelami.

Michal Šimečka

Slovákov čakajú najťažšie Vianoce, na ľudí začína podľa PS naplno dopadať babráctvo Ficovej vlády

03.12.2025 18:07

Všetky tie zbabrané konsolidácie, ktoré nijak nezastavili naše zadlžovanie, iba udusili hospodársky rast Slovenska aj rozpočty našich rodín, povedal Šimečka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,806
Celková čítanosť: 5321405x
Priemerná čítanosť článkov: 2947x

Autor blogu

Kategórie

Archív