Založ si blog

Na objaviteľku omikronu vraj vyvíjali tlak!

Doktorka A. Coetzeeová, objaviteľka variantu omikron, tvrdí, že sa ju európske orgány snažili umlčať. Ale potvrdzujú sa tak manipulácie s informáciami, ktoré sa ešte nedávno považovali za konšpirácie. Uvidíme, čo sa ešte prevalí, keď sa pandémia pomaly skončí, keď krajiny sa vracajú do normálneho života.

“Bolo mi povedané, aby som verejne vôbec nevyhlásila, že je to len mierne ochorenie. Požiadali ma stále, aby som sa takých vyhlásení zdržiavala, a aby som povedala, že ide o závažné ochorenie,“ reagovala doktorka na otázku, či hovorí pravdu. Objasnila aj, že podľa WHO je mierny priebeh ochorenia covidu -19 vymedzený ako stav, keď pacienti môžu byť liečení doma a nevyžaduje sa ani kyslík ani hospitalizácia. 

Vážny priebeh je taký, pri ktorom môžeme vidieť akútne infekcie pľúc: aj keď pacienti potrebujú kyslík a možno dokonca aj dýchací prístroj, dodala A. Coetzeeová.  Aj dodala tiež, že takýto vážny priebeh sme zaznamenali aj pri variante delta, no nie pri variante omikron. Podľa jej slov bola z neustáleho zatajovania už konečne unavená!

Lenže potom sa jedného času vyjadrila, že ale ‚v Južnej Afrike je to mierne ochorenie, ale v Európe to považujú za veľmi závažné‘ a dodala, že ‚to je to, čo chceli všetci politici počuť’! Coetzee tvrdí, že juhoafrické orgány na ňu tlak nevyvíjali, no miesto toho ju kritizovali vedci zo Spojeného kráľovstva a Holandska.

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

Slová nestačia opísať dnešnú situáciu!

24.11.2023

Fakty hovoria samy za seba. Britská a aj americká vláda zámerne a vedome dovoľujú Netanjahuovmu Izraelu páchať vojnové zločiny pred zrakom celej planéty, zločiny také ohavné, že sú morálnou škvrnou na celom ľudstve! A vedú nás k výkrikom: To, čo sa kedy stalo „Už nikdy viac”! A robia to ale už „v plnom technickom spektre,“ ako sa zvykne hovoriť, aby [...]

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin: Západ potrebuje rozporcovať a vydrancovať Rusko. Vraciame sa ako svetová veľmoc

28.11.2023 18:14

Šéf Kremľa vystúpil prostredníctvom videokonferencie na takzvanom Svetovom ruskom ľudovom zhromaždení.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan: Izrael by sa mal postaviť pred medzinárodný súd

28.11.2023 17:54

V polovici novembra Erdogan v prejave v parlamente označil Izrael za "teroristický štát" a dianie v Pásme Gazy za genocídu.

Nemecko Počasie Doprava Sneženie

Sneh a poľadovica zasiahli viaceré časti Nemecka, hlásia obete

28.11.2023 17:28

Husté sneženie má na severe Nemecka a v oblasti Baltského mora pretrvať aj v nasledujúcich dňoch.

veľká mača, dom, ján kuciak, martina kušnírová

Muž posprejoval múrik plota domu, kde žil zavraždený novinár Kuciak

28.11.2023 16:43

Mužovi hrozí strata slobody až na jeden rok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,306
Celková čítanosť: 3607869x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie