Spoločenská zmluva bola zrušená!

Čo sa teraz deje v Amerike, odzrkadľuje boľševickú revolúciu Ruska r. 1917. Bude nasledovať po nej aj Červený teror? ‚To je skúška pre Spojené Štáty Americké! Ak si Trump udrží prezidentský úrad, je skutočným americkým patriotom. Ak nie, tak to znamená to, že padol, pretože je zaviazaný tým istým ľudom ako komunisti’!

Spoločenská zmluva zaručuje slobodu osoby, demokraciu, spravodlivosť výmenou za záväzky vyplývajúce z občianstva štátu! ‚Žiadne zdanenie bez zastúpenia‘, bol bojovým pokrikom americkej revolúcie pred viac ako 250 rokmi! Táto zmluva bola prerušená dvoma udalosťami, ktoré zmenili súčasný celý svet: 

Po prvé – povýšením bežnej chrípky až na ‚pandémiu‘ s cieľom  pripraviť milióny o ich živobytie a uskutočniť tiež drastické, politické, sociálne a ekonomické zmeny načrtnuté v Agende OSN 21! Absurdná myšlienka zaočkovať celý svet proti chorobe bez príznakov a s minimálnou úmrtnosťou. I vylúčením zo spoločnosti, pokiaľ nepodstúpite očkovanie, ktoré sa nelíši od znásilnenia!

Po druhé – do očí bijúca krádež amerických prezidentských volieb v roku 2020 tiež so spoluúčasťou masmédií, korporátnej Ameriky, ministerstva spravodlivosti, FBI a možno aj samotného Trumpa. Komunisti manipulovali voľby po celom svete už po desaťročia. Veľmi ťažké je uveriť, že Trump nevedel, že Antifa od Sorosa počíta hlasy! USA boli brutálne zradení.

Izrael zabil hútíovského premiéra

02.09.2025

Hnutie Hútíov Ansar Allah včera potvrdilo, že hútíovský premiér Ahmed al-Rahawi bol vo štvrtok večer zabitý pri izraelskom leteckom útoku. Tak uviedol Jemenský prezidentský úrad vedený Hútíovcami” A vo vyhlásení uviedol, že al-Rahawi a ďalší ministri sa stali terčom útoku počas bežného vládneho stretnutia, na ktorom sa hodnotil ich výkon, informoval Middle East [...]

Inšpirácia pre hnutia za odpustenie dlhov

31.08.2025

Koncom 90. rokov a začiatkom 21. storočia globálne kampane ako Jubileum 2000 používali biblické Jubileum ako morálny argument, aby prinútili bohaté národy a inštitúcie odpustiť dlhy najchudobnejším krajinám. Hnutie získalo podporu od náboženských skupín, ekonómov a celebrít (napr. Bono, pápež Ján Pavol II). Tvrdilo, že rovnako ako Izrael odpúšťal dlhy každých 50 [...]

Čína + RF = porážka militarizmu a fašizmu!

29.08.2025

Námestník ministra zahraničných vecí Číny Hong Lei dnes dôrazne vyhlásil: „Návšteva ruského prezidenta Vladimíra Putina v Číne, na ktorej sa i zúčastnil na spomienkových podujatiach, demonštruje tiež i vysokú úroveň komplexného strategického partnerstva medzi Čínou a Ruskom v novej ére. Symbolizuje tiež jednotu i odhodlanie oboch krajín brániť výsledok [...]

farmár, farma, pôda, poľnohospodár

V Grécku bolo v rámci agrodotácií EÚ neoprávnene vyplatených 23 miliónov eur

02.09.2025 19:40

Tento škandál si v Grécku už vyžiadal odstúpenie jedného člena vlády a viacerých vysokopostavených úradníkov.

Russia Ukraine War

Hrdina a zloduch. Generál Zalužnyj chválil syna páchateľa vraždy bývalého predsedu parlamentu

02.09.2025 19:00

Matka nezvestného vojaka napísala o synovi knihu ako o hrdinskom obrancovi vlasti. Z jeho otca sa stal vrah významného politika.

koronavírus očkovanie  vakcína

Vakcíny na nový variant COVID-19 budú dovezené v stanovených termínoch, informoval rezort zdravotníctva

02.09.2025 18:10

A to v druhej polovici septembra a následne aj v priebehu októbra.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,754
Celková čítanosť: 5070069x
Priemerná čítanosť článkov: 2891x

Autor blogu

Kategórie

Archív