Založ si blog

Nový svetový poriadok pre USA už je tu!

Nový svetový poriadok, o ktorom sme boli varovaní, že prichádza, je teraz tu a USA nikdy nebude rovnaká! Rok 2021 by mal byť skutočným otvorením očí tým, ktorých nezávislé médiá varovali pred NWO alias Nový svetový poriadok, kde sa chaos vytvára tak radikálne. politici ho môžu použiť na vytvorenie riešení, ktoré ešte viac obmedzia práva a slobody v Amerike!

Čo povedal šéf Obamovho Bieleho domu, Rahm Emannuel: ‚Nikdy nenechajte vážnu krízu premrhať’! Ale čo tým chcem povedať, že je to príležitosť robiť veci, o ktorých si myslíte, že ste ich predtým robiť nemohli! To bol v priebehu rokov konečný cieľ veľa politikov, a keď začiatkom roka 2021 prevzali kontrolu demokrati, stalo sa to ich mantrou alebo manifestom!

Od lekárskeho stanného práva po holé police, s mnohými ďalšími problémami medzi tým, prešli sme bodom, odkiaľ niet návratu! Ako národ sa už nikdy nevrátime k tomu, čím sme kedysi boli. Musíme to akceptovať. A dokončenie Nového Svetového Poriadku Trumpovo predsedníctvo len dočasne odložilo, až do momentu, keď sa na scénu dostal COVID!

Ale od tohoto momentu sa Amerika zmenila. Deň, keď Joe Biden začal okupovať Biely dom, šialený nápor demokratov začal realizovať toľko zmien, ako sa len dalo, tak rýchlo, ako mohli, pred tým, ako v roku 2022 stratia Snemovňu alebo Senát a nechajú Bidena ako chromého a chorého prezidenta a Nový svetový poriadok, v ktorom teraz žijeme!

Zelensky + Putin + Si-Ťin + Trump = ?

14.07.2024

Práve skončený summit NATO vo Washingtone, DC, bol len povestným „klincom do rakvy“ ideologického záväzku gangu „permanentnej vojny“ ísť s loďou až ku dnu. Ako povedal prezident J Biden včera, pri ohlásení novej „Ukrajinskej dohody“: „Rusko ale nezvíťazí. Ukrajina v tejto vojne zvíťazí. A budeme s nimi stáť na každom jednom kroku. To hovorí kompakt nahlas a [...]

Jedna vláda jedna mena a jedno zdravie!

11.07.2024

Globálnu jednu vojnu proti farmárom a tlak na veľký potravinový reset sprevádza aj program Jedno zdravie (One Health), ktorý ohrozuje slobodu nielen potravín, ale tiež i slobodu v oblasti vlastného zdravia ľudí celosvetovo! Agenda One Health zahŕňa plány aj pre lekárov, aby predpisovali recepty na potraviny na základe toho, čo medicínsky establišment považuje za prospešné [...]

SA proti skonfiškovaniu ruských aktív!

10.07.2024

Saudská Arábia pohrozila predajom európskych dlhopisov, ak by boli skonfiškované ruské aktíva! A vo fascinujúcom geopolitickom vývoji Bloomberg uvádza, že Saudská Arábia začiatkom tohto roka súkromne naznačila, že predá časť (alebo i všetky) svoje európske dlhy, ak G7 konfiškuje zmrazené aktíva Ruska. Pripomíname, že v minulom máji Európska únia schválila plán [...]

Election 2024 Trump

Streľba na Trumpa: padá Amerika do priepasti politického násilia?

14.07.2024 08:59

Čo urobí so Spojenými štátmi pokus o vraždu Donalda Trumpa?

vojna na Ukrajine

ONLINE: Budú Poliaci zostreľovať ruské rakety nad Ukrajinou? Bez súhlasu NATO sa na to nechystajú

14.07.2024 08:00

Poliaci zvažujú, že by zostreľovali ruské rakety ešte nad ukrajinským územím. Bez rozhodnutia NATO to však nechcú urobiť.

Obit Buell Pulitzers

V USA zabili štyroch prezidentov, neúspešných atentátov ale bolo viac

14.07.2024 07:40

Na štyroch prezidentov USA bol atentát spáchaný úspešne - Abrahama Lincolna, Jamesa A. Garfielda, Williama McKinleyho a Johna F. Kennedyho.

danko, žiga, fico

Dva mesiace po atentáte: Hlas stráca voličov v prospech Smeru aj PS, SNS upadá a KDH je nad priepasťou

14.07.2024 07:00

Podľa politológa sa dá skonštatovať, že Progresívne Slovensko je lídrom opozície. Ťažké ho však môže mať KDH. Priepasť medzi hnutím a zvyškom opozície môže prehĺbiť aj premiér Robert Fico.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,462
Celková čítanosť: 4039905x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie