Založ si blog

Sprisahanie ticha ohlušuje celý svet!

Sprisahaním ticha Grécki dramatici vždy predstavovali svoje diela prológom, v ktorom poskytli i niekoľko podrobností o pozadí, ale aj rôzne informácie. Aj ja začnem krátkym úvodom, lebo sa domnievam, že toto je tiež spôsob, ako začať tento krátky článok.

Čas pre tento svet i jeho existenciu sa kráti a ja mám obavy o nás všetkých, a pokiaľ neprijmeme opatrenia rýchlo a s takým istým odhodlaním, ak nie ešte s väčším ako naši protivníci, ale vôbec nie na odpor, ale pochopiť na akú stranu by sme sa mali postaviť! 

V Londýne polícia uložila organizátorovi mierovej demonštrácie pokutu, lenže údajne dala svoje povolenie na voľnú manifestáciu propagačnej skupiny pod menom Extinction Rebellion, ktorá by sa mala v skutočnosti nazývať iným výrazom – Exhibition Rebellion!

Táto skupina ale presadzuje podporu mýtu o globálnom otepľovaní menom Agenda 21. Lenže radoví členovia si to možno neuvedomujú, a verím, že podporujú boj za zničenie ľudstva a znesvätenie našej planétyZem a uvrhnutia obyvateľov ako otrokov diablovi!

Zelensky + Putin + Si-Ťin + Trump = ?

14.07.2024

Práve skončený summit NATO vo Washingtone, DC, bol len povestným „klincom do rakvy“ ideologického záväzku gangu „permanentnej vojny“ ísť s loďou až ku dnu. Ako povedal prezident J Biden včera, pri ohlásení novej „Ukrajinskej dohody“: „Rusko ale nezvíťazí. Ukrajina v tejto vojne zvíťazí. A budeme s nimi stáť na každom jednom kroku. To hovorí kompakt nahlas a [...]

Jedna vláda jedna mena a jedno zdravie!

11.07.2024

Globálnu jednu vojnu proti farmárom a tlak na veľký potravinový reset sprevádza aj program Jedno zdravie (One Health), ktorý ohrozuje slobodu nielen potravín, ale tiež i slobodu v oblasti vlastného zdravia ľudí celosvetovo! Agenda One Health zahŕňa plány aj pre lekárov, aby predpisovali recepty na potraviny na základe toho, čo medicínsky establišment považuje za prospešné [...]

SA proti skonfiškovaniu ruských aktív!

10.07.2024

Saudská Arábia pohrozila predajom európskych dlhopisov, ak by boli skonfiškované ruské aktíva! A vo fascinujúcom geopolitickom vývoji Bloomberg uvádza, že Saudská Arábia začiatkom tohto roka súkromne naznačila, že predá časť (alebo i všetky) svoje európske dlhy, ak G7 konfiškuje zmrazené aktíva Ruska. Pripomíname, že v minulom máji Európska únia schválila plán [...]

vojna na Ukrajine

ONLINE: Budú Poliaci zostreľovať ruské rakety nad Ukrajinou? Bez súhlasu NATO sa na to nechystajú

14.07.2024 08:00

Poliaci zvažujú, že by zostreľovali ruské rakety ešte nad ukrajinským územím. Bez rozhodnutia NATO to však nechcú urobiť.

Obit Buell Pulitzers

V USA zabili štyroch prezidentov, neúspešných atentátov ale bolo viac

14.07.2024 07:40

Na štyroch prezidentov USA bol atentát spáchaný úspešne - Abrahama Lincolna, Jamesa A. Garfielda, Williama McKinleyho a Johna F. Kennedyho.

danko, žiga, fico

Dva mesiace po atentáte: Hlas stráca voličov v prospech Smeru aj PS, SNS upadá a KDH je nad priepasťou

14.07.2024 07:00

Podľa politológa sa dá skonštatovať, že Progresívne Slovensko je lídrom opozície. Ťažké ho však môže mať KDH. Priepasť medzi hnutím a zvyškom opozície môže prehĺbiť aj premiér Robert Fico.

Election 2024, Donald Trump

Svetoví lídri sú šokovaní a odsudzujú atentát na Trumpa

14.07.2024 06:55

Sobotňajší atentát na republikánskeho prezidentského kandidáta Donalda Trumpa v americkom štáte Pensylvánia odsúdili viacerí svetoví lídri.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,462
Celková čítanosť: 4039850x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie