Založ si blog

Sprisahanie ticha ohlušuje celý svet!

Sprisahaním ticha Grécki dramatici vždy predstavovali svoje diela prológom, v ktorom poskytli i niekoľko podrobností o pozadí, ale aj rôzne informácie. Aj ja začnem krátkym úvodom, lebo sa domnievam, že toto je tiež spôsob, ako začať tento krátky článok.

Čas pre tento svet i jeho existenciu sa kráti a ja mám obavy o nás všetkých, a pokiaľ neprijmeme opatrenia rýchlo a s takým istým odhodlaním, ak nie ešte s väčším ako naši protivníci, ale vôbec nie na odpor, ale pochopiť na akú stranu by sme sa mali postaviť! 

V Londýne polícia uložila organizátorovi mierovej demonštrácie pokutu, lenže údajne dala svoje povolenie na voľnú manifestáciu propagačnej skupiny pod menom Extinction Rebellion, ktorá by sa mala v skutočnosti nazývať iným výrazom – Exhibition Rebellion!

Táto skupina ale presadzuje podporu mýtu o globálnom otepľovaní menom Agenda 21. Lenže radoví členovia si to možno neuvedomujú, a verím, že podporujú boj za zničenie ľudstva a znesvätenie našej planétyZem a uvrhnutia obyvateľov ako otrokov diablovi!

Dr Zelenko – hrdina s Nobelovou cenou!

21.09.2023

Ak chcete udržať svoju rodinu zdravú počas obdobia prechladnutia, chrípky a neveríte veľkým farmám, nie ste sami. Alarmujúci prieskum Gallupovho inštitútu ukázal, že iba 27 % Američanov malo pozitívny názor na farmaceutické spoločnosti! Lenže to dostalo hodnotenie veľkých farmaceutických spoločností, pod dokonca aj federálnu vládu! Ale keďže chrípková sezóna je [...]

Najväčšie klamstvo vo svetovej histórii!

19.09.2023

Destabilizácia sociálnej, politickej, ale i ekonomickej štruktúry 190 suverénnych krajín nemôže predstavovať „riešenie“ boja proti vírusu. Ale to bolo vynútené „riešenie“, ktoré sa implementovalo v niekoľkých fázach od samého začiatku koronakrízy v januári 2020. Je to ničenie ľudských životov. Je to destabilizácia občianskej spoločnosti. Falošná veda [...]

E3 odmietajú zrušiť sankcie voči Iránu!

19.09.2023

Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo včera oznámili, že oni nezrušia sankcie voči Iránu v súlade so spoločným komplexným akčným plánom (JCPOA), jadrovou dohodou z roku 2015, s ktorou Irán súhlasil aj s obmedzeniami svoj jadrový program výmenou za zrušenie ekonomických sankcií a rezolúciu Bezpečnostnej rady OSN č. 2131, ktorá potvrdila JCPOA. Traja európski [...]

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a poľský premiér Mateusz Morawiecki

Ukrajinské obilie ako súčasť kampane: Strany mieria na sympatizantov Putina, hovorí politológ

21.09.2023 19:30

Žalobu za ukrajinské obilie živí v kampani časť politických strán.

hlina, bitka, parlament, martvoň

Hrubosť, násilie politikov netolerujeme. Sú riešením demokratickejšie strany, ktorým sa zodpovedajú?

21.09.2023 19:00

Facky, päste a kopance, ktoré zúfalo pošpinili predvolebnú kampaň, nie sme politikom ochotní tolerovať. Aké demokraticky zúbožené politické strany ešte znesieme? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Jana Černochová

Na Zelenského sa valí kritika. Za spor s Poliakmi sa do neho obula aj česká ministerka

21.09.2023 18:45

Dôvodom hnevu spojencov sa stali výroky ukrajinského prezidenta na pôde OSN, v ktorých prirovnal Poľsko kvôli sporu o obilie k pomocníkom Ruska.

Rupert Murdoch

Magnát Rupert Murdoch odchádza z televízie Fox a z News Corp

21.09.2023 18:30

Austrálsky mediálny magnát Rupert Murdoch sa vďaka založeniu televízie Fox News stal významnou silou v americkej politike.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,256
Celková čítanosť: 3461147x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie