Založ si blog

Jen Psaki bola izraelská špiónka!

Odhalené finančné informácie ohľadne Jen Psaki, súčasnej hovorkini Bieleho Domu vo Washingtone DC ukazujú, že bola zamestnaná izraelskou špionážnou firmou Pegasus a bolo to odhalené v júli 2021, keď Pegasus izraelskej NSO Group vrhol nové svetlo o rozsahu rozsiahlej špionážnej siete izraelskej vlády. 

Samotný Izraelský štát licencioval predaj spywaru zahraničným vládam aj súkromným podnikom a zločineckým organizáciám. Táto licencia umožnila vplyv skrytého sledovania Pegasa na novinárov, zahraničné vlády a volených predstaviteľov a jeho vplyv sa uviedol do perspektívy Saudským kráľovstvom, ktoré to odhalilo!

Použili Pegasus na špehovanie Jamala Kashoggiho pred jeho zavraždením v Turecku, a mexické drogové kartely ho použili na špehovanie novinárov odhaľujúcich ich zločiny aj jeho použitie marockou vládou viedlo k odhalení, na ktoré sa úspešne zameral Macron Emmanuel, Francúzsky prezident.

V dôsledku odhalenia Pegasom bol rozsah siete súkromných spoločností zapojených do izraelských špionážnych operácií nedávno rozšírený aj na administratívu prezidenta Joe Bidena. Správa odhalila záznam o zamestnaní tlačovej tajomníčky Jen Psaki v podniku AnyVision Interactive Technologies!

Dr Zelenko – hrdina s Nobelovou cenou!

21.09.2023

Ak chcete udržať svoju rodinu zdravú počas obdobia prechladnutia, chrípky a neveríte veľkým farmám, nie ste sami. Alarmujúci prieskum Gallupovho inštitútu ukázal, že iba 27 % Američanov malo pozitívny názor na farmaceutické spoločnosti! Lenže to dostalo hodnotenie veľkých farmaceutických spoločností, pod dokonca aj federálnu vládu! Ale keďže chrípková sezóna je [...]

Najväčšie klamstvo vo svetovej histórii!

19.09.2023

Destabilizácia sociálnej, politickej, ale i ekonomickej štruktúry 190 suverénnych krajín nemôže predstavovať „riešenie“ boja proti vírusu. Ale to bolo vynútené „riešenie“, ktoré sa implementovalo v niekoľkých fázach od samého začiatku koronakrízy v januári 2020. Je to ničenie ľudských životov. Je to destabilizácia občianskej spoločnosti. Falošná veda [...]

E3 odmietajú zrušiť sankcie voči Iránu!

19.09.2023

Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo včera oznámili, že oni nezrušia sankcie voči Iránu v súlade so spoločným komplexným akčným plánom (JCPOA), jadrovou dohodou z roku 2015, s ktorou Irán súhlasil aj s obmedzeniami svoj jadrový program výmenou za zrušenie ekonomických sankcií a rezolúciu Bezpečnostnej rady OSN č. 2131, ktorá potvrdila JCPOA. Traja európski [...]

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a poľský premiér Mateusz Morawiecki

Ukrajinské obilie ako súčasť kampane: Strany mieria na sympatizantov Putina, hovorí politológ

21.09.2023 19:30

Žalobu za ukrajinské obilie živí v kampani časť politických strán.

hlina, bitka, parlament, martvoň

Hrubosť, násilie politikov netolerujeme. Sú riešením demokratickejšie strany, ktorým sa zodpovedajú?

21.09.2023 19:00

Facky, päste a kopance, ktoré zúfalo pošpinili predvolebnú kampaň, nie sme politikom ochotní tolerovať. Aké demokraticky zúbožené politické strany ešte znesieme? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Jana Černochová

Na Zelenského sa valí kritika. Za spor s Poliakmi sa do neho obula aj česká ministerka

21.09.2023 18:45

Dôvodom hnevu spojencov sa stali výroky ukrajinského prezidenta na pôde OSN, v ktorých prirovnal Poľsko kvôli sporu o obilie k pomocníkom Ruska.

Rupert Murdoch

Magnát Rupert Murdoch odchádza z televízie Fox a z News Corp

21.09.2023 18:30

Austrálsky mediálny magnát Rupert Murdoch sa vďaka založeniu televízie Fox News stal významnou silou v americkej politike.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,256
Celková čítanosť: 3461153x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie