USA Deep State je v Deep Trouble!

Po slovensky by to bolo asi tak – Hlboký štát je v Hlbokých problémoch alebo americkí prebudení generáli a vojensko-priemyselný komplex musia byť vyčistení, aby zachránili takto americký národ! Zjavenia z novej knihy Bobula Boba a Roba Costu Peril odhaľujú, ako hlboko siaha duchovná hniloba v USA armáde! 

V dňoch po proteste 6. januára generál Mark Milley, predseda zboru náčelníkov štábov, sľúbil, že v prípade vojny poskytne Číne pomoc a útechu. Podľa  časopisu Washington Post generál Mark Milley po proteste v Kapitole poslal šéfovi Ľudovej oslobodzovacej armády Číny tajné oznámenia o ‘pomoci’!

V slušnej krajine by sa taký drzý akt zrady a tajnej dohody s cudzou mocou jedného z najvýznamnejších vodcov ozbrojených síl stretol s okamžitou a neutíchajúcou reakciou! Namiesto toho je tento zradca USA ústavy a princípu civilného vedenia armády liberálnym miláčikom!

Na inaugurácii J. Biden poďakoval M. Milleymu za podkopanie prezidenta D. Trumpa v posledných týždňoch jeho prezidentovania. Mar Milley, než sa dostal do Číny, si sadol k najvyšším dôstojníkom služby a požadoval od nich prísahu, že nikto z nich by bez jeho súhlasu nespustil jadrovú zbraň, a to za chrbtom prezidenta! 

NATO v šoku z mierových rokovaní RF-USA!

03.12.2025

Americký špeciálny vyslanec Steve Witkoff mal 2. decembra v Moskve päťhodinové stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, na ktorom sa diskutovalo aj o amerických návrhoch na ukončenie vojny na Ukrajine. Podľa prvých správ obe strany vyjadrili optimizmus v súvislosti s dosiahnutím dohody! A hoci je priskoro povedať, čo by to znamenalo, navyše, podľa kremeľského [...]

RF ukazuje prstom na Londýn a EÚ!

01.12.2025

Ruský námestník ministra zahraničných vecí Sergej Rjabkov už v rozhovore pre ruskú televíznu stanicu TVC z 29. novembra obvinil Londýn a Európu, že naďalej sabotujú úprimné snahy o vyjednanie mieru medzi Spojenými štátmi a Ruskom: “Som si celkom istý, že odmietnutie pokračovať v normálnej diplomatickej práci bolo [Ukrajine] doslova vnútené európskymi kurátormi,“ [...]

Jermak rezignuje po policajnej razii!

30.11.2025

Ukrajinský Národný úrad pre boj proti korupcii (NABU) vykonal raziu v dome a kancelárii Andrija Jermaka, veľmi vplyvného šéfa Kancelárie prezidenta a blízkeho spolupracovníka súčasného ukrajinského prezidenta Zelenského za posledných 15 rokov. Deň predtým denník The Atlantic zverejnil rozhovor s Jermakom, ktorý vypracoval Zelenského životopisec Simon Shuster, v ktorom [...]

VW Volkswagen automobilka fabrika továreň

Nemecká ekonomika lapá po dychu, vládne recepty nezaberajú

04.12.2025 06:00

Každé tretie euro, ktoré štát v budúcom roku minie, bude pochádzať z pôžičky. Investuje ho však nesprávne, pretože hospodárstvo sotva rastie.

SR Bratislava vláda 118. schôdza rokovanie BAX

Kde sa Hlas a Smer bijú, Huliak víťazí. Pridá sa k nemu ďalší poslanec?

04.12.2025 06:00

Koalícia rieši vlastné konflikty, ale víťazom je niekto úplne iný.

Bart de Wever, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Skeptickí lídri. Trump: Hovoril som Ukrajincom, že nemajú karty. Belgický premiér: Kto naozaj verí, že Rusko prehrá?

04.12.2025 05:25

Mali sa dohodnúť vo februári, hovoril som im, že nemajú karty, odkázal Trump Ukrajincom. Belgický premiér Bart De Wever si myslí, že prehra Ruska je ilúzia.

vrchol, Minčol, sneh, mReportér

Patrí k tomu najkrajšiemu na Slovensku. Zábery na mohutný vrchol v tejto podobe sa ničomu nevyrovnajú

04.12.2025 05:00

Zábery zachytila mReportérka Ľubomíra Šeroňová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,806
Celková čítanosť: 5322243x
Priemerná čítanosť článkov: 2947x

Autor blogu

Kategórie

Archív