Právnik Hillary Klintonovej obvinený!
22. septembra 2021 05:04,
Prečítané 3 078x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, večnosť, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie
Súkromného právnika s prepojením na demokratov a aj Hillary Klintonovú vo štvrtok obžaloval osobitný poradca ministerstva spravodlivosti John Durham, z obvinení, že on v roku 2016 nepravdivo uviedol a klamal FBI, ktoré vyšetrovalo pôvod ruskej sondy.
Advokát H. K. Michael Sussmann sa v septembri 2016 stretol s vtedajším generálnym poradcom FBI, aby mu podľa 27-stranového obvinenia poskytol informácie, ktoré mohli naznačiť skrytý komunikačný kanál medzi administráciou Trumpa a bankou v Rusku.
Sussmann povedal, že obvinenia neposkytuje v mene žiadneho klienta. V obžalobe sa však uvádza, že ‚Sussmann zhromaždil a oznámil obvinenia FBI v mene najmenej dvoch klientov, amerického technologického manažéra a prezidentskej kampane Klintonovej’!
30.05.2026
Šéf ruskej tajnej služby vyhlásil, že vojna na moskovskej bezpečnostnej konferencii možno „začala“! Sergej Naryškin, riaditeľ ruskej Služby zahraničných informácií (SVR), na otvorení Medzinárodného bezpečnostného fóra v Moskovskej oblasti, ale 28. mája znepokojil účastníkov vyhlásením, že podľa niektorých správ sa planetárna vojna už mohla „začať“. [...]
28.05.2026
Fyzik predpovedá „konečný dátum“ modernej civilizácie! Nositeľ Nobelovej ceny za fyziku, dr. David Gross poskytol znepokojujúci časový harmonogram možného konca modernej civilizácie s odvolaním sa na rastúce riziko jadrovej vojny! Nositeľ Nobelovej ceny z roku 2004 odhaduje, že ľudstvu môže zostávať približne 35 rokov, kým bude čeliť existenčnej katastrofe [...]
26.05.2026
Organizácia Spojených národov (alebo OSN) nie je iba neutrálnym miestom, kde by národné vlády sveta mohli diskutovať o svojich rozdieloch a snažiť sa ich zjednotiť! Je to celosvetový vládny konštrukt, ktorý má nahradiť všľetky národné vlády! Svetová zdravotnícka organizácia (SZO) nie je medzinárodným orgánom určeným na koordináciu komplexných reakcií štátov na [...]
... za Čo by mal byť DL odsúdený? ...
Kabelista destroid, a za o by mal byť DL... ...
"pôvod ruskej sondy" = ???? = WTF???? ...
uplne plnej asi nie, ale LIP.STEIN bude odsudeny ...
uz minuly tyzden ...
Celá debata | RSS tejto debaty