Svet bude čoskoro celkom rozdelený!
8. septembra 2021 11:55,
Prečítané 3 477x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, veda, viera, vzdelanie, zákon, zdravie, život, zjavenie
Rozdelenie už bude medzi poškodenými zaočkovanými a nepoškodených bezvakcíny obyvateľmi! Preto nanucovači vakcín sa tak pokúšajú rozdeliť svet na zaočkovaných a nezaočkovaných spôsobom, že odopierajú bezvakcíny ľuďom prístup do spoločnosti (prostredníctvom očkovacích pasov).
Tí, ktorí stále užívajú hrotové proteínové injekcie, skoro zistia, že ‚očkovací pas‘ je vlastne vstupenkou do nekonečného ich utrpenie, pretože sa im začínajú rozpadávať mozgy, telá a srdcia a v skutku celý ich organizmus pod kontrolou programovanej vakcíny.
Nepotrvá dlho a milióny Američanov nebudú schopné nijako zmysluplne fungovať v spoločnosti. Pretože stanú sa novými zdravotne postihnutými, poškodenými injekciami hrotových proteínov a potrebujúci neustálej zdravotnej starostlivosti v nemocniciach alebo doma!
Neočkovaní medzitým zdedia Zem a budú môcť fungovať na zdanlivo ‘super silných‘ úrovniach v spoločnosti vďaka svojmu normálnemu, zdravo fungujúcemu mozgu, srdcu, reprodukčnými orgánmi a ďalším imunochránenými bunkami zdravého organizmu!
13.05.2026
Ruského prezidenta Vladimira Putina v rozhovore s Pavelom Zarubinom zo štátnej televízie Rossija-1, ktorý bol odvysielaný v nedeľu 10. mája, sa opýtali, či Západ už „nezachádza priďaleko“ s útokmi ukrajinských dronov na dlhé vzdialenosti v Rusku. “Západ ale pripustil, že kyjevský režim by bez jeho podpory neprežil niekoľko dní,“ poznamenal Zarubin. Putinova [...]
11.05.2026
V odpovedi na otázku na svojej tlačovej konferencii 10. mája, prezident Ruska Vladimír Putin opäť naznačil, že Rusko by bolo ochotné prevziať iránsky urán a znížiť obohacovanie. Poznamenal, že predtým panoval konsenzus, že Rusko prevezme obohatený urán a zriedi ho. Dokonca aj zástupcovia USA s tým súhlasili, ale potom sprísnili svoj postoj a požadovali, aby bol [...]
10.05.2026
Sotva 13 hodín pred plánovaným začiatkom prehliadky víťazstva 9. mája v Moskve, ktorá mala osláviť 81. výročie porážky fašizmu, Spojencami v druhej svetovej vojne, americký prezident Donald Trump vyvinul tlak na bývalého ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby odstúpil od svojej divoko provokatívnej hrozby! Z hrozby zo 4. mája, že zaútočí na prehliadku [...]
Hlavne, že bola zbúraná železná opona. ...
Totalna blbo st:-))) ...
svet sa v skuticnosti rozdelil davno, kazdy... ...
to je plan zlocincov ale im nevysiel uz je... ...
On básni, ale ty mu riadne sekunduješ. ...
Celá debata | RSS tejto debaty