Založ si blog

Otázky mainstreamových médií o CO19!

Bývalý kongresman Ron Paul tento týždeň zdôraznil, že aj niekoľko mainstreamových mediálnych článkov skutočne začalo prelamovať mlčanie, pokiaľ ide o spochybňovanie kľúčových aspektov účinnosti očkovania a mandátov, najmä pokiaľ ide o kontroverzné posilňovače, ktoré sa v súčasnosti široko navrhujú.

‚Aj hlavné médiá si už teraz kladú veľké otázky ohľadne vakcín proti COVID19’, uviedla správa v stredu, o slobode rozhodovania sa jednotlivcov! Niekoľko nedávnych titulkov v časopise Bloombergu a tiež v BBC bolo nečakaných, pokiaľ ide o odraz kritiky a trochu skeptický posun proti ‚konsenzuálnemu naratívu’! 

Len pred mesiacom alebo viac, by takéto vyhlásenia nachádzajúce sa i v týchto dvoch článkoch mainstreamových médií označili osobu, ktorá by mohla byť aj suspendovaná z Facebooku alebo Twitteru. Podčiarkujú však, aký ale ‚experimentálny‘ je celý scenár, napriek tomu, že vlády na svete nariaďujú očkovanie proti COVID-19!

Pričom ale posilňovače sú hneď za rohom a na niektorých miestach sa implementujú (pričom Izrael už bol vôbec predtým prvým) na masovej škále. Zdá sa ale, že niektorí v médiách skutočne začínajú uznávať, že ‘zhon‘ pre posilňovače je v súčasnosti až príliš predčasný, lebo zatiaľ je známe príliš málo o budúcnosti!

Zelensky + Putin + Si-Ťin + Trump = ?

14.07.2024

Práve skončený summit NATO vo Washingtone, DC, bol len povestným „klincom do rakvy“ ideologického záväzku gangu „permanentnej vojny“ ísť s loďou až ku dnu. Ako povedal prezident J Biden včera, pri ohlásení novej „Ukrajinskej dohody“: „Rusko ale nezvíťazí. Ukrajina v tejto vojne zvíťazí. A budeme s nimi stáť na každom jednom kroku. To hovorí kompakt nahlas a [...]

Jedna vláda jedna mena a jedno zdravie!

11.07.2024

Globálnu jednu vojnu proti farmárom a tlak na veľký potravinový reset sprevádza aj program Jedno zdravie (One Health), ktorý ohrozuje slobodu nielen potravín, ale tiež i slobodu v oblasti vlastného zdravia ľudí celosvetovo! Agenda One Health zahŕňa plány aj pre lekárov, aby predpisovali recepty na potraviny na základe toho, čo medicínsky establišment považuje za prospešné [...]

SA proti skonfiškovaniu ruských aktív!

10.07.2024

Saudská Arábia pohrozila predajom európskych dlhopisov, ak by boli skonfiškované ruské aktíva! A vo fascinujúcom geopolitickom vývoji Bloomberg uvádza, že Saudská Arábia začiatkom tohto roka súkromne naznačila, že predá časť (alebo i všetky) svoje európske dlhy, ak G7 konfiškuje zmrazené aktíva Ruska. Pripomíname, že v minulom máji Európska únia schválila plán [...]

uzávera, Banská Bystrica

Masové podujatie uzavrie v Banskej Bystrici niektoré zóny. Do mesta prídu účastníci z takmer päťdesiat krajín

14.07.2024 10:00

Veľký športový sviatok vypukne v meste pod Urpínom o niekoľko dní, no už teraz tam museli zaviesť dopravné obmedzenia.

Election 2024 Trump

Streľba na Trumpa: padá Amerika do priepasti politického násilia?

14.07.2024 08:59

Čo urobí so Spojenými štátmi pokus o vraždu Donalda Trumpa?

vojna na Ukrajine

ONLINE: Budú Poliaci zostreľovať ruské rakety nad Ukrajinou? Bez súhlasu NATO sa na to nechystajú

14.07.2024 08:00

Poliaci zvažujú, že by zostreľovali ruské rakety ešte nad ukrajinským územím. Bez rozhodnutia NATO to však nechcú urobiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,462
Celková čítanosť: 4040263x
Priemerná čítanosť článkov: 2764x

Autor blogu

Kategórie