Trump nalieha na Joe Bidena – odstúp!
16. augusta 2021 11:13,
Prečítané 3 011x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, veda, viera, vzdelanie, život
V nedeľu hnutie Taliban potvrdilo, že získalo kontrolu nad afganským hlavným mestom Kábul uprostred hromadnej evakuácie západného diplomatického personálu, ktorá sa už začala uprostred nárastu Talibanu v krajine.
Bývalý americký prezident Donald Trump v nedeľňajšom vyhlásení uviedol, že tak nastal čas, aby úradujúci americký prezident Joe Biden odstúpil za to, čo umožnil, aby sa stalo v Afganistane, spolu s obrovským nárastom COVID-19!
Ale tiež aj za pohraničnú katastrófu, zničenie energetickej nezávislosti a USA zmrzačenú ekonomiku! Bývalý americký prezident ďalej povedal, že: ‘by to nemalo ísť o nič veľké, pretože Biden bol zvolený ilegitímne‘!
18.09.2025
Mimoriadny summit zvolaný v reakcii na ďalší útok Izraela v Dauhe, ktorého cieľom boli zástupcovia Hamasu, ktorí tam boli rokovať o mierovej dohode, a vydal záverečné komuniké. Potvrdzuje „kolektívnu povinnosť reagovať na túto agresiu v obrane našej spoločnej bezpečnosti“ Zároveň zdôrazňuje, že „absencia medzinárodnej zodpovednosti, a tiež aj mlčanie [...]
15.09.2025
Ruský minister financií, diskutuje o úlohe banky SCO, (Šanghajskej organizácie pre spoluprácu) pri dosahovaní už celej nezávislosti od západnej finančnej infraštruktúry! Rozvojovej banky, ktorá zabezpečí nezávislosť od finančnej infraštruktúry kontrolovanej Západom, ako sú Euroclear, Clearstream a SWIFT. Tak povedal pre Izvestia ruský minister financií, Anton Siluanov: [...]
13.09.2025
Vietnam do sept. 2025 uzavrie desiatky miliónov neoveriteľných bankových účtov na základe nových predpisov o digitálnych platbách. Už na tlačovej konferencii ku „Dňu bezhotovostných platieb 2025“, ktorá sa konala 2. júna, Pham Anh Tuan, riaditeľ platobného oddelenia Štátnej banky Vietnamu (SBV), uviedol, že ich centrálna banka aktívne posilňuje právne i [...]
prave ze Trump jednal s nejalými pochybnými... ...
O odchode rozhodol už Trump a nema žiadne... ...
Trump podpísal dohodu s Talibanom vo februári... ...
To je pravda ale nie dezolátnym nekordovaným ... ...
Proces odchodu amíckych vojsk naštartoval... ...
Celá debata | RSS tejto debaty