Založ si blog

Čína ukradla info Amerických občanov!

Podľa bývalého úradníka Jacka Phillipsa, ktorý informoval denník The Epoch Times, system Čínskej komunistickej strany ukradol dostatok dát pre dokumentovanie veľmi detailnej informácie, kompilácie informácie na všetkých Američanov Spojených Štátov Amerických!

Bývalý predstaviteľ americkej národnej bezpečnosti varoval, že Čínska komunistická strana (ČKS) kradne údaje na zostavenie dokumentácie o každom dospelom občanovi Američanovi a môže použiť donucovacie prostriedky na ovplyvnenie ich súkromných občanov a politických vodcov.

Časť armády internetových trollov v Čínskej komunistickej strany bola zobrazená na nedatovanej uniknutej fotografii v okrese Fangzheng v meste Harbin, Čína, informoval počas vypočúvania senátneho spravodajského výboru tento týždeň bývalý Trumpov zástupca M. Pottinger.

Uviedol, že ČKS ukradla citlivé údaje Američanov nezákonnými metódami vrátane aj počítačovej krádeže a aj hackovania. Zhromažďovanie dokumentácií o ľuďoch bolo vždy súčasťou leninských režimov, ale penetrácia používania sietí 5G to skutočne posunula celkom na novú úroveň!

Takí tupí idioti s klasickým vzdelaním!

26.09.2022

Ak bude Západ pokračovať vo svojom ‚neobmedzenom pumpovaní kyjevského režimu najnebezpečnejšími typmi zbraní, ruská vojenská kampaň sa posunie i na ďalšiu úroveň, kde budú vymazané viditeľné hranice a potenciálna predvídateľnosť akcií strán konfliktu a konflikt bude mať svoj vlastný život, ako to vždy robia vojny‘, tvrdil Medvedev. Medvedev sa zaoberal [...]

Rušiť, drancovať, kontrolovať – taktika CIA!

24.09.2022

Už sa deje to, že psychopatické západné národy, sú to tí skutoční agresori v tejto vojne, rozpútali nielen celosvetové samovražedné sankcie proti Rusku, ale tiež vedú i vojenské operácie Ukrajiny proti Rusku. No to znamená, že NATO je už vo vojne,i keď to NATO ešte vôbec nechce priznáť! Ešte horšie na tom je, že lídri NATO otvorene požadujú úplné zničenie [...]

V Amerike dnes žijú dva druhy ľudí!

23.09.2022

Jeden druh, ktorý uvidíte v televízii, i vo vláde a medzi predstaviteľmi oboch politických strán, korporácií a našej armády. Pre nich už neexistuje nič – doslova nič – čo nepovedia ani neurobia, aby si udržali miesto v ‚exkluzívnom klube’! Trvajú na tom, že muži môžu byť ženami a otehotnieť, že inflácia je nulová, že Biden je populárny… …že Rusko [...]

partika

Výsluch exšéfa PPA obžalovaného v kauze Dobytkár trval tri pojednávacie dni

27.09.2022 16:34

Proces má pokračovať vo štvrtok výsluchom obžalovaného podnikateľa Petra Kubu.

Catching-up Regions

Projekt na pomoc menej rozvinutým regiónom pokračuje

27.09.2022 16:14

V iniciatíve sú zapojené tri kraje - Prešovský, Košický a Banskobystrický. Okrem iného pomôžu pri zabezpečovaní kanalizácie v obciach Sninského okresu.

čisté hory 2022

Cez víkend čistili dobrovoľníci celé Slovensko

27.09.2022 16:13

Do akcie, o ktorú bol veľký záujem, sa zapojili malí aj veľkí.

bratia talianska

Konečné výsledky volieb v Taliansku potvrdili jasnú väčšinu pre pravicu

27.09.2022 15:49

Krajne pravicová strana Bratia Talianska získala predčasných parlamentných voľbách 26 percent hlasov voličov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,031
Celková čítanosť: 2696181x
Priemerná čítanosť článkov: 2615x

Autor blogu

Kategórie