Založ si blog

Nemôžete posilniť svoj imunitný systém!

Odkedy sa objavili správy o koronavíruse, je veľká šanca, že ste prečítali alebo videli rady o tom, ako posilniť svoj imunitný systém! Či už sa jedná aj o nabratie citrusových plodov, popíjanie bylinného alebo zeleného čaju, a konzumáciu jogurtov pre probiotiká, alebo užívanie vitamínových alebo i zinkových doplnkov. Aby sme pochopili prečo ale, zvážme, ako funguje imunitný systém.

Úlohou imunitného systému je chrániť vaše telo pred chorobami bojom proti infekcii. Taký je to systém v pravom slova zmysle, má veľa vzájomne prepojených pracovných častí: biele krvinky, protilátky, kostná dreň, slezina, týmus a lymfatický systém. Tieto bunky a orgány pracujú v zhode s cieľom loviť a ničiť nebezpečné patogény, ako sú vírusy, ktoré sa dostávajú do vášho tela.

A posilnenie v tomto procese by nebola dobrá vec. Vedecky by to znamenalo, že váš imunitný systém je i nadmerne aktívny, a nadmerne aktívny imunitný systém vedie k autoimunitným poruchám. Preto chcete iba normálny imunitný systém, ktorý pomáha predchádzať infekcii. Je pravda, že niektoré časti systému vyžadujú, aby vitamíny a minerály (napríklad vitamíny A, C a zinok) fungovali normálne.

Ale nepreukázalo sa, že vyššie dávky zlepšujú fungovanie systému. A tu sa naskytuje skutočne ale vzácna perlička: ‚vedci sú v skutočnosti ale ďaleko od pochopenia zložitej súhry buniek, aj orgánov, ktorá umožňuje imunitnému systému pracovať na optimálnej úrovni. Lekárske povolanie stále nevie presne, ako ovplyvniť imunitný systém, napriek tomu si ale môžu doplnky vyžadovať’!

Takí tupí idioti s klasickým vzdelaním!

26.09.2022

Ak bude Západ pokračovať vo svojom ‚neobmedzenom pumpovaní kyjevského režimu najnebezpečnejšími typmi zbraní, ruská vojenská kampaň sa posunie i na ďalšiu úroveň, kde budú vymazané viditeľné hranice a potenciálna predvídateľnosť akcií strán konfliktu a konflikt bude mať svoj vlastný život, ako to vždy robia vojny‘, tvrdil Medvedev. Medvedev sa zaoberal [...]

Rušiť, drancovať, kontrolovať – taktika CIA!

24.09.2022

Už sa deje to, že psychopatické západné národy, sú to tí skutoční agresori v tejto vojne, rozpútali nielen celosvetové samovražedné sankcie proti Rusku, ale tiež vedú i vojenské operácie Ukrajiny proti Rusku. No to znamená, že NATO je už vo vojne,i keď to NATO ešte vôbec nechce priznáť! Ešte horšie na tom je, že lídri NATO otvorene požadujú úplné zničenie [...]

V Amerike dnes žijú dva druhy ľudí!

23.09.2022

Jeden druh, ktorý uvidíte v televízii, i vo vláde a medzi predstaviteľmi oboch politických strán, korporácií a našej armády. Pre nich už neexistuje nič – doslova nič – čo nepovedia ani neurobia, aby si udržali miesto v ‚exkluzívnom klube’! Trvajú na tom, že muži môžu byť ženami a otehotnieť, že inflácia je nulová, že Biden je populárny… …že Rusko [...]

partika

Výsluch exšéfa PPA obžalovaného v kauze Dobytkár trval tri pojednávacie dni

27.09.2022 16:34

Proces má pokračovať vo štvrtok výsluchom obžalovaného podnikateľa Petra Kubu.

Catching-up Regions

Projekt na pomoc menej rozvinutým regiónom pokračuje

27.09.2022 16:14

V iniciatíve sú zapojené tri kraje - Prešovský, Košický a Banskobystrický. Okrem iného pomôžu pri zabezpečovaní kanalizácie v obciach Sninského okresu.

čisté hory 2022

Cez víkend čistili dobrovoľníci celé Slovensko

27.09.2022 16:13

Do akcie, o ktorú bol veľký záujem, sa zapojili malí aj veľkí.

bratia talianska

Konečné výsledky volieb v Taliansku potvrdili jasnú väčšinu pre pravicu

27.09.2022 15:49

Krajne pravicová strana Bratia Talianska získala predčasných parlamentných voľbách 26 percent hlasov voličov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,031
Celková čítanosť: 2696200x
Priemerná čítanosť článkov: 2615x

Autor blogu

Kategórie