Biely Dom priznal cenzúru Facebooku!
17. júla 2021 10:56,
Prečítané 2 680x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie, život
Predtým sa diskutovalo o rozsiahlych programoch cenzúry udržiavaných spoločnosťou Big Tech, vrátane spoločností ako Twitter a Facebook, ktoré sa stavali na stranu veľkých kontroverzií od identifikácie pohlavia cez volebné podvody až po Covid-19.
Práve tento vzostup podnikových cenzorov sa v kombinácii s výrazne pro-bidenskými médiami a ich vládnymi podporovateľmi vytvoril pre strach z de facto štátnych médií, ktoré riadia informácie skôr kvôli zdieľanej ideológii viac ako štátnemu nátlaku!
Táto obava sa ale zväčšila požiadavkami demokratických vodcov na zvýšenie cenzúry vrátane cenzúry politických prejavov a teraz sa hovorí o tom, že Bidenova administratíva bežne nahlasuje materiál, ktorý má byť cenzurovaný spoločnosťou Facebook a Twitter.
06.02.2026
Poradca slovenského premiéra pre národnú bezpečnosť rezignuje kvôli prepojeniam s Epsteinom! A Robert Fico v sobotu vo videohovore oznámil, že prijal odchod Miroslava Lajčáka a poradcu označil za „neuveriteľný zdroj skúseností v diplomacii a zahraničnej politike“. Rezignácia prichádza deň po tom, čo ministerstvo spravodlivosti USA zverejnilo tri milióny súborov [...]
04.02.2026
Uprostred extrémnej turbulencie svetového diania je badateľný jeden pozitívny, ale súčasne nie rozhodujúci, vzorec, a to je rastúci odpor voči unilateralizmu vo svete v medzinárodných vzťahoch. V prípade juhozápadnej Ázie postoj Spojených štátov a Izraela, ktorý im možno oprávňuje jednostranný, opakovaný útok na Irán, sa stretáva s odporom v podobe požiadaviek na [...]
02.02.2026
Generálny tajomník OSN António Guterres 28. januára poslal list všetkým 193 členským štátom, v ktorom už varoval, že kvôli nezaplateným členským štátom a nedostatku financovania čelí aj Organizácia Spojených národov „bezprostrednému finančnému kolapsu“ a že hotovosť by sa mohla minúť už v júli 2026, ako uviedli viaceré médiá. Neuhradené príspevky u6 [...]
Presne! Dokonca aj tu, v diskusných... ...
A u nás je to na bežnom poriadku. ...
Celá debata | RSS tejto debaty