Založ si blog

Až teraz nastal čas na Veľký Reset!

Nastal čas na Veľký Reset a príchod sovietskej Ameriky. Vládcovia sa ubezpečili, že ľud bude poslúchať príkazy, i keď sú ale vydávané osobami, ktoré na to nemajú oprávnenie. Dokonca nadšene prijmú „vakcínu“ mRNA – genetický modifikátor – ktorá spôsobí oveľa viac škody ako úžitku. Vládne úrady udržujú tisíce ľudí bez práce, pretože je tak hlúpe pracovať, keď zarobíte menej, ako dostanete zadarmo!

Vytvorenie závislosti na vláde je program, ktorý je srdcu Vládcov taký blízky a drahý. Konečný cieľ je grandiózny: odstránenie západnej civilizácie, najmä Kresťanstva. Hneď pred našimi očami prebieha hlboká revolúcia a mnohí ju ale nevidia. Je smutné, že veľa náboženských vodcov sa nad tým uspokojuje. Môžu byť príjemcami vládnych dávok? Iste prijímajú milióny od Vládcov pre sociálne programy Cirkvi.

Človek nemôže slúžiť Bohu a mamonu. V súčasnom boji o dušu mužov jednoznačne víťazí mamon a Covid mu dal zbraň, pomocou ktorej si m§že víťazstvo pripísať. Pri práci mu pomáhajú ľudia, ktorých Lenin označil za „užitočných idiotov“. Ale čo z toho zvyšku, ktorý odoláva príkazom starostu alebo guvernéra a spochybňuje pravdivosť Vládcov? Aha, predsa na to existuje vojna!

Lebo za vojny musíme všetci pracovať spoločne, od ramena k volantu, zjednotení pre spoločnú vec – porážku smrteľného nepriateľa. Sme indoktrinovaní, aby sme považovali Čínu za tohoto nepriateľa, a ako ukazujú obmedzenia Covid, uveríme tomu, čo nám bolo povedané. Predsa vojna dáva veľa ľuďom prácu. Vojna vždy dokáže uspokojiť potreby Vládcov. Teraz sa už len čaká, aby sa dostala na scénu, zvlášť pre našich Vládcov!

13 000+ Haiťanov žiadajú azyl v USA

20.09.2021

Odhady prevažne haitských migrantov, ktorí kempujú pod medzinárodným mostom texaského mesta Del Rio, boli do soboty 18. septembra poludnia už viac ako 13 000 s šerifom z Val Verde. Župa už odhaduje počet na 13 700 ľudí. Lenže viac autobusových zásielok stále pochádza z iných častí Mexika. Zatiaľ čo americká pohraničná hliadka zriadila prenosné toalety! A uvádza sa, [...]

Francúzi odvolajú veľvyslancov USA a AU!

19.09.2021

Francúzsky minister zahraničných vecí Jean-Yves Le Drian, neskoro v noci vydal desivé oznámenie o odvolaní francúzskych veľvyslancov v Amerike a Austrálii za ‚neprijateľné správanie medzi spojencami a partnermi, ale bez vysvetlenia: ‚Na žiadosť prezidenta republiky bezodkladne odvolávam do Paríža našich veľvyslancov USA a Austrálii na konzultácie. To [...]

Nadácia Gates a budúca plandémia!

16.09.2021

Nadácia Gates varuje pred budúcimi plandemickými hrozbami, lebo reakcia na CO19 naďalej otravuje a ničí svetovú ekonomiku! Ale nadácia si zdanlivo umyla ruky jedným vírusom a zároveň varovala, že svet nie je pripravený vysporiadať sa s ďalšou veľkou pandémiou. Výročná správa nadácie, zverejnená minulý utorok, nariekala nad nárastom chudoby spôsobenej [...]

najvyšší súd

Zástupca Najvyššieho súdu nebude v Hegerovej pracovnej skupine

20.09.2021 12:30

Predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta dospel k záveru, že Najvyšší súd do pracovnej skupiny "Pre obnovu dôvery v právny štát" svojho zástupcu nevyšle.

remišová, heger, matovič, krajniak

Na úrade vlády začala fungovať pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát

20.09.2021 12:00

Jej zriadenie schválila bezpečnostná rada štátu ako reakciu na situáciu v bezpečnostných zložkách. Matovič očakáva prvé výsledky už za pár dní.

Juraj Kožuch, súd

Kauza Dobytkár: Kajúcnik mal manipulovať výpovede voči exriaditeľovi PPA, polícia to odmieta

20.09.2021 11:28

Kajúcnik v kauze Dobytkár Marek Kodada je jediný svedčiaci svedok proti bývalému generálnemu riaditeľovi Pôdohospodárskej platobnej agentúry Jurajovi Kožuchovi.

Španielska chrípka

Počet úmrtí na covid v USA čoskoro prekoná počet obetí španielskej chrípky

20.09.2021 10:21

Úmrtia súvisiace s covidom dosiahli počet 673 763, čo je len približne o 1 200 menej, než úmrtí v roku 1918 na španielsku chrípku, ktorá si v USA vyžiadala podľa odhadov 675-tisíc životov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 1784795x
Priemerná čítanosť článkov: 2324x

Autor blogu

Kategórie