Založ si blog

CO19 pomáha vojnovému šmelinárstvu!

Vojna sa stala obrovským podnikom na zarábanie peňazí a Amerika so svojou rozsiahlou vojenskou ríšou a incestnými vzťahmi i s mnohými medzinárodnými dodávateľmi obrany je jedným z jej najväčších kupujúcim a predávajúcim zákazníkom!

Americký vojensko-priemyselný komplex už postavil v histórii svojou šírkou a rozsahom neprekonateľnú ríšu, a ktorá sa zameriava na vedenie večnej vojny po celej Zemi. USA udržiavali svoje vojenské jednotky v 177 krajinách, viac ako 70% krajín sveta!

Aj keď federálna vláda zatemňuje svoje výdavky na obranu natoľko, že je ťažké získať presné čísla, je známe, že od roku 2001 vláda USA vynaložila na vojny v Afganistane a v Iraku viac ako 1,8 bilióna dolárov! Nezahŕňa to vojny a cvičenia po celom svete!

Rozširujúce sa americké vojenské impérium dnes krváca rýchlosťou viac ako 15 miliárd dolárov mesačne! Americká vlasť vedená chamtivým obranným sektorom sa zmenila na bojisko s militarizovanou políciou a zbraňami, ktoré lepšie vyhovujú vojnovej zóne!

Prezident J. Biden, kráčajúci v úzadí so svojimi predchodcami, pokračoval v rozširovaní americkej vojenskej ríše do zahraničia a aj na domácej pôde v jasnej snahe preniknúť k mocným finančným, vojenským a bezpečnostným záujmom Hlbokého Štátu!

Eurokomisár sa vyhrážal gruzínskemu PR!

25.05.2024

Gruzínsky premiér Irakli Kobachidze nedávno tvrdil, že člen Európskej komisie sa vyhrážal, že ho aj postihne rovnaký osud ako slovenského premiéra Roberta Fica, ak nezapadne. Kobachidze vo svojom príspevku na Facebooku prezradil, že nemenovaný komisár ho v telefonáte varoval, že Brusel prijme „niekoľko opatrení“ proti nemu! Urobí to tak, že jeho vláda zavedie zákon [...]

Povstane ľudstvo znova celosvetovo?

24.05.2024

Nedávny temný vek ľudstva, či éra niekoľkých desaťročí vojen, ale aj ozbrojených konfliktov, ekonomickej stagnácie s ohľadom na náš veľký potenciál a protiľudského kultúrneho úpadku sa tak či onak chýli ku koncu: buď cez ohnivú deštrukciu, jadrovú vojnu alebo vznikom novej paradigmy! Svetový trend odklonu od anglo-amerického súčasného imperializmu sa každým [...]

Demokratizácia medzinárodných vzťahov!

22.05.2024

Pokrytectvo a bezradnosť takzvaného Západu v téme „demokracie“ je taká hlboká, že tieto takzvané samozvané bašty tejto cnosti neústupne vystupujú proti demokratizácii medzinárodných vzťahov, ktorá sa zrýchľuje na celom svete! Lebo akýkoľvek odpor voči izraelskej politike je reflexívne označený za antisemitský. Národom, ktoré vyšetrujú zahraničné financovanie [...]

izrael

Hamas spustil raketový útok na Tel Aviv, mestom znejú sirény

26.05.2024 13:30, aktualizované: 14:00

Ozbrojené krídlo palestínskeho hnutia vyhlásilo, že z Pásma Gazy spustilo "veľký raketový" útok na Tel Aviv.

Fico postrelenie prevoz

Fica čaká v pondelok kontrola. Richter: Pri plnom zdraví bude možno do konca roka

26.05.2024 13:22, aktualizované: 13:39

Ivan Štefunko z PS ocenil informovanie o zdravotnom stave premiéra.

Marián Viskupič

Viskupič: Bude lepšie, ak sa stane predsedom parlamentu Raši, a nie Danko

26.05.2024 13:10

Ministerka hospodárstva Denisa Saková zopakovala, že na nominácii Rašiho trvajú.

Papua New Guinea, zosuv pôdy

Pochovala ich hora. Masívny zosuv pôdy pochoval v Papue-Novej Guinei vyše 670 ľudí, odhaduje OSN

26.05.2024 12:18

V oblasti bolo zavalených viac ako 150 domov. Vyslobodených bolo zatiaľ päť tiel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,427
Celková čítanosť: 3932614x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie