$700 miliárd pre poľnohospodárstvo!
20. apríla 2021 11:16,
Prečítané 3 026x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, pravda, Reč, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie, život, zjavenie
Uplynulý týždeň sa uskutočnili dve významné poľnohospodárske, ale aj potravinárske udalosti, ktoré už tlačili tému poľnohospodárov ako ‚činiteľov zmeny‘ pre zelený prechod, ktorý sa premieta do svetového samitu OSN o potravinových systémoch, ktorý sa už plánuje na septembrové Valné Zhromaždenie OSN.
V Dánsku sa 15. – 16. apríla konala piata každoročná akcia s názvom ‚Lepšie jedlo pre viac ľudí‘. Prvý deň moderoval Brent Loken, vedúci svetového potravinárskeho fondu za World Wildlife Fund, neslávne známy pre svoju komisiu EAT-Lancet pre potraviny, pre planétu a zdravie, ktorá sa skrýva za Resetom!
Organizácia OSN pre výživu a poľnohospodárstvo (USA), ktorá už bola načasovaná na dánskom medzinárodnom podujatí, usporiadala 15. apríla 2021 podujatie, na ktorom sa zúčastnili americkí, európski poľnohospodári a ktoré usporiadalo dánske veľvyslanectvo vo Washingtone, s názvom: ‘Farmári ako Agenti Zelenej politiky’!
06.02.2026
Poradca slovenského premiéra pre národnú bezpečnosť rezignuje kvôli prepojeniam s Epsteinom! A Robert Fico v sobotu vo videohovore oznámil, že prijal odchod Miroslava Lajčáka a poradcu označil za „neuveriteľný zdroj skúseností v diplomacii a zahraničnej politike“. Rezignácia prichádza deň po tom, čo ministerstvo spravodlivosti USA zverejnilo tri milióny súborov [...]
04.02.2026
Uprostred extrémnej turbulencie svetového diania je badateľný jeden pozitívny, ale súčasne nie rozhodujúci, vzorec, a to je rastúci odpor voči unilateralizmu vo svete v medzinárodných vzťahoch. V prípade juhozápadnej Ázie postoj Spojených štátov a Izraela, ktorý im možno oprávňuje jednostranný, opakovaný útok na Irán, sa stretáva s odporom v podobe požiadaviek na [...]
02.02.2026
Generálny tajomník OSN António Guterres 28. januára poslal list všetkým 193 členským štátom, v ktorom už varoval, že kvôli nezaplateným členským štátom a nedostatku financovania čelí aj Organizácia Spojených národov „bezprostrednému finančnému kolapsu“ a že hotovosť by sa mohla minúť už v júli 2026, ako uviedli viaceré médiá. Neuhradené príspevky u6 [...]
Celá debata | RSS tejto debaty