Založ si blog

Úžasne velikánsky skok do minulosti!

LaRouche z EIR odhaľuje takzvanú ‚Zelenú novú dohodu‘ ako iniciatívu EÚ! EIR vydala túto osobitnú správu, aby už varovala pred extrémnym nebezpečenstvom pre ľudstvo, ktoré predstavuje ‚Zelená nová dohoda‘, ktorú vodcovia Svetového ekonomického fóra nazývajú aj menom ‚Veľký Reset‘! 

Takíto organizátori sú už riadení i britským princom Charlesom, bývalým šéfom Bank of England Markom Carneym, sirom Michaelom Bloombergom a aj L. Finkom, generálnym riaditeľom, ktorých celkový rozpočet je dnes ale minimum 8 miliárd dolárov vo Wealth Management Fund BlackRock. 

Tento plán sa už implementuje po celom svete, a ktorým sa ale už poberá smerovanie národných ekonomík od suverénnych vlád, využíva moc centrálnych bánk a súkromných ​​finančných inštitúcií, ktoré sú ale príliš veľké na zlyhanie, prerušenie úverov na výrobu energie z fosílnych palív!

Ale aj na priemyselné a poľnohospodárske podniky, ktoré podľa ich zvráteného pohľadu emitujú príliš veľa kyslíka uhličitého. Medzitým vytvára novú obrovskú bublinu v sektore ‚udržateľných palív‘ a dúfa, že podporí finančný systém, keď sa ním rozbehne súčasný bankrotový systém.

Britské impérium vyvinulo veľa vysvetlení ‚falošných vied‘ pre svoje úsilie o znižovanie počtu obyvateľov sveta v priebehu storočí, od rasistickej politiky eugeniky, ktorá riadila britský obchod s otrokmi a ich genocídu v Indii a iných kolóniách, až po súčasný podvod antropogénneho podnebia!

A zmena v dôsledku uhlíkových emisií. EIR a Hnutie LaRouche vystavili toto imperiálne zlo za posledných asi 50 rokov, ktoré sa postavilo proti hamiltonovskému americkému systému riadenia vedy a rozvoja infraštruktúry pre rozširovanie populácie pre vyššiu životnú úroveň!

Ako prelomiť priepasť ľudskosti v Gaze?

10.12.2023

Jeremy Bowen z BBC svoje spravodajstvo o vojne Izraela proti Palestíne z 8. Decembra 2023, uzavrel slovami: „Je to dosť divoké“ , keď opísal spôsob, akým Izrael bez rozdielu ničí územie s viac ako 2 miliónmi ľudí. Oči celého sveta sú upreté na Gazu! Vidia činy alebo nedostatok toho, čo sa tam odohráva. Globálna mienka sa stále obracia proti tejto ničivej [...]

Dôvod prečo sa nechce dať zaočkovať

07.12.2023

On hovorí, že v prípade, že sa niečo stane, nemajú liekové spoločnosti žiadnu právnu zodpovednosť a nemožno ich žalovať. To isté platí aj o politikoch, ktorí toto ošetrenie presadzujú. Práve preto: “Sa nebudem očkovať nejakým novým, experimentálnym vynálezom, keď ľudia, ktorí za ním stoja, neprijímajú žiadny záväzok ani zodpovednosť v prípade, že sa mi [...]

Ďalšia veľká banka – Barclays v kríze!

07.12.2023

Bankový gigant z SK (UK), Barclays, má teraz problémy, pretože jeho druhý najväčší akcionár, Qatar Investment Authority (QIA), inicioval predaj akcií v hodnote viac, ako 510 miliónov libier. Predaj 362 miliónov akcií, jeden z najväčších doteraz, zníži podiel QIA na 2,9 % z 5,3 %. Saudská investičná spoločnosť neustále znižuje svoj podiel v Barclays, čo je teraz [...]

Netanjahu,

Netanjahu Putinovi tlmočil "nespokojnosť" Izraela s hlasovaním Ruska v BR OSN

10.12.2023 17:13

Odvetné akcie izraelskej armády v Pásme Gazy si vyžiadali už najmenej 17 700 obetí, väčšinou žien a detí.

OĽaNO, Igor Matovič,

Predsedom hnutia Slovensko ostáva Igor Matovič

10.12.2023 16:51

Hnutie vyzvalo opozičné PS a SaS, aby nesabotovali jednotný postup opozície.

parlament, Šutaj EŠtok

Šutaj Eštok je za zrušenie ÚŠP, Mikulec na to nevidí dôvod

10.12.2023 14:48, aktualizované: 15:25

Šutaj Eštok argumentuje ohrozením ľudských práv a slobôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,313
Celková čítanosť: 3630219x
Priemerná čítanosť článkov: 2765x

Autor blogu

Kategórie