Založ si blog

Dnešné šialené co19 experimentovanie!

Dnešné povinné rúška a vakcíny proti COVID-19 koronavírusu porušujú všetkých 10 bodov Norimberského kódexu po Druhej sveotvej vojne z roku 1947! S pokračovaním kultovej agendy ochorenia CO19 zostáva povinné nosenie rúšok naďalej štandardným operačným postupom pre mnohé okresy, regióny, kraje, štáty a národy celého sveta, vrátane Slovenska!

Ale na mnohých miestach, kde ešte vakcíny proti COVID-19 nie sú povinné, sa úrady ponáhľajú ich takými ale urobiť, zároveň vytváraním aj takých schém ako sú pasové imunity, potvrdenia o vakcinácii či databázy povinného trasovania, ktoré zapisujú, kto bol a kto nebol zaočkovaný proti COVID-19 vírusu, ktorý sa na základe množiacich dôkazov podobá len obyčajnej chrípke!

Medzitým sú obmedzované inherentné zvrchované ľudské práva tých občanov, ktorí so zaočkovaním nesúhlasili. Šialenstvo a aj absurdnosť covidového kultu sú o to zjavnejšie, keď si uvedomíte, že jeho povinné či kvázi-povinné pravidlá sú v rozpore s vôbec veľmi dôležitou sústavou princípov, stanovenou v roku 1947 v Norimbersku procese!  Hovorí sa o Norimberskom kódexe!

Je to ale súbor 10 bodov, ktorý vznikol na základe neslávne známeho Norimberského procesu, vedeného po II. svetovej vojne, ktorý zakotvil princíp informovaného súhlasu – princíp, ktorý je teraz s nástupom pandémie ochorenia COVID-19 nesmierne relevantný a podrobovaný sústavnému testu. Tento článok je o 10 bodov vo svetle obmedzení a pravidiel ochorenia!

 

https://www.thelibertybeacon.com/do-mandatory-masks-vaccines-break-the-10-points-of-the-nuremberg-code/

Pauza musí zabrániť svetovej vojne III

27.11.2023

Krátke, hoci úspešné prímerie dosiahnuté tento týždeň medzi Izraelom a Hamasom, predstavuje podstatné otvorenie úsilia vyhnúť sa zhonu svetovej vojny. Rukojemníkov prepustili z oboch strán v piatok 24. novembra, opäť v sobotu 25. novembra za veľkej pompy v oboch krajinách. Ako povedal vatikánsky štátny sekretár kardinál, P. Parolin: “V súčasnosti sú nálady [...]

Kyjev potvrdzuje – Johnson zničil dohodu!

25.11.2023

Kyjev teraz potvrdzuje, že britský Boris Johnson skutočne podkopal mierovú dohodu na jar roku 2022! Nad Kyjevom visí mrak skazy, keďže režimu prezidenta Zelenského zostáva už len málo, okrem vykonávania útokov bezpilotnými lietadlami a atentátov. Medzitým sa dnes hra o vine rozprúdila! Keď šéf Zelenského parlamentnej frakcie v Najvyššej rade, D. Arakhamia, ktorý bol [...]

Slová nestačia opísať dnešnú situáciu!

24.11.2023

Fakty hovoria samy za seba. Britská a aj americká vláda zámerne a vedome dovoľujú Netanjahuovmu Izraelu páchať vojnové zločiny pred zrakom celej planéty, zločiny také ohavné, že sú morálnou škvrnou na celom ľudstve! A vedú nás k výkrikom: To, čo sa kedy stalo „Už nikdy viac”! A robia to ale už „v plnom technickom spektre,“ ako sa zvykne hovoriť, aby [...]

SR Korčok kandidatúra prezident BAX

Korčok predstavil tri princípy zahraničnopolitického pôsobenia

28.11.2023 20:03

Najväčšou výzvou slovenskej zahraničnej politiky je to, či sa dokážeme postaviť na správnu stranu histórie, skonštatoval prezidentský kandidát Ivan Korčok.

Putin, Kremeľ, Rusko, vojna na Ukrajine, Moskva

Putin: Západ potrebuje rozporcovať a vydrancovať Rusko. Vraciame sa ako svetová veľmoc

28.11.2023 18:14

Šéf Kremľa vystúpil prostredníctvom videokonferencie na takzvanom Svetovom ruskom ľudovom zhromaždení.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan: Izrael by sa mal postaviť pred medzinárodný súd

28.11.2023 17:54

V polovici novembra Erdogan v prejave v parlamente označil Izrael za "teroristický štát" a dianie v Pásme Gazy za genocídu.

Nemecko Počasie Doprava Sneženie

Sneh a poľadovica zasiahli viaceré časti Nemecka, hlásia obete

28.11.2023 17:28

Husté sneženie má na severe Nemecka a v oblasti Baltského mora pretrvať aj v nasledujúcich dňoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,306
Celková čítanosť: 3607896x
Priemerná čítanosť článkov: 2763x

Autor blogu

Kategórie