Policajt v Kapitole 6. jan nebol zabitý!
18. februára 2021 11:08,
Prečítané 3 552x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, pokrok, večnosť, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie, život, zjavenie
Americký policajný dôstojník v Kapitole nebol demonštrantmi zabitý hasiacim prístrojom, ako na tom trvajli médiá! Vyšetrovanie spoločnosti Revolver News, ktoré ukazuje, že aké ľahké je ovládať naratívny svet, zhromaždilo dôkazy ukazujúce, že tento príbeh sa vždy opakoval na súde verejnej mienky a na absurdnom procese obžaloby!
Že USA policajt v Kapitol, Brian Sicknick bol zabitý protrumpovským davom (podľa New York Times) alebo dobitý hasiacim prístrojom (podľa USA Today), jednoducho nie je ale pravda! Takmer všetky aspekty správ New York Times boli nepravdivé. Nebol tam vôbec hasiaci prístroj! A v hlave nemal krvavé rany!
Zdá sa, že tvrdenia, že bol „prevezený do nemocnice“ z Kapitolu, sú neopodstatnené a nepravdivé! Nasledujúce popoludnie jeho rodina dostala správu, že vraj zomrel, ale to neprišlo od lekárov ani z nemocnice, ale z médií. Bol a je živý! Ľahkosť, s akou súčasná žurnalistika dokázala klamať v spravodajstve ukazuje, ako dôležitá je sloboda tlače!
17.02.2026
Napätie medzi USA a Ruskom sa pomaly stupňuje, keďže administratíva amerického prezidenta Trumpa zvýšila svoje hrozby voči ruskej flotile ropných tankerov. Trump opakovane vyzval krajiny, aby zastavili všetky nákupy ruskej ropy, a minulý rok uvalil nové sankcie na dve z najväčších ruských ropných spoločností.
15.02.2026
Dokumenty potvrdzujú to, čo mnohí už dlho predpokladali: elity žijú podľa vlastných špeciálnych pravidiel a kódexov imunity. Milióny súborov Jeffreyho Epsteina, ktoré vytvorilo minulý piatok! Boli zverejnené minulý piatok americkým ministerstvom spravodlivosti poskytnú novinárom, konšpiračným teoretikom a zainteresovanej verejnosti mesiace čítania. A to, čo si [...]
12.02.2026
Vo svojom prejave pred ruskou Štátnou dumou 11. feb minister zahraničných vecí Sergej Lavrov načrtol svet, ktorý „vstúpil do éry rýchlych a hlbokých zmien. Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že ide o éru prevratov. Jedna vec je však jasná: A nejde o prchavý ani dočasný vývoj, ale o novú fázu globálneho rozvoja, možno dokonca o éru…“. Hlavným trendom tejto [...]
Vyšetrovanie spoločnosti Revolver News - no... ...
Sprisahanie!...:-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty