G. Shultz sa presúva na teplejšie miesto!

George Pratt Shultz bol americký ekonóm, diplomat a obchodník. Pôsobil už na rôznych pozíciách u troch rôznych republikánskych prezidentov je len jedným z iba dvoch ľudí, ktorí zastávali štyri rôzne posty na úrovni kabinetu. Shultz hral hlavnú úlohu pri formovaní zahraničnej politiky administratívy Ronalda Reagana.

G. Shultz, ktorého zločiny proti ľudskosti sú mnohé, získal ‚spravodlivú‘ odmenu vo veku 100 rokov. Muž, ktorý zničil dolár v roku 1971 ako Nixonov minister financií a ktorý tiež uskutočnil puč proti Ferdinandovi Marcosovi, filipínskemu politikovi a kleptokratovi (za chrbtom prezidenta Regana ako jeho štátny tajomník)!

Ten významný muž, ktorý bol jedným zo zakladateľov neokonov alebo ‚Satanových detí‘, ako ich nazval aktivista LaRouche a ktorý mnohým prezidentom odporučil, že ak človek nemá v úmysle strieľať, neprodukuje zbrane – bude pravdepodobne mať svoje ďalšie storočie o niečo teplejšie ako bolo jeho prvé!

EÚ sťahuje slučku okolo vlastného krku!

16.12.2025

Zabavovaním, zhabaním aktív Ruskej Federácie si Európska Únia sťahuje slučku okolo vlastného krku! Lenže ídri EÚ sa už rozhodli použiť núdzové ustanovenie obsiahnuté v zmluvách EÚ na ospravedlnenie požičiavania ruských aktív Kyjevu na „rekonštrukciu”! Hoci konkrétne ustanovenie, článok 122 Európskej zmluvy, sa môže vzťahovať iba na členské krajiny E Únie! [...]

Putin vidí víťazstvo pri Seversku ako sľub!

14.12.2025

Putin vidí víťazstvo pri Seversku ako sľub obnovenia mierového života v Donbase! Ruské ministerstvo obrany už 12. decembra oznámilo, že za posledný týždeň Rusko oslobodilo 8 dedín a miest vrátane vojensky dôležitého mesta Seversk v Doneckej ľudovej republike. V Charkovskej oblasti bol jedným z oslobodených miest Liman. Ministerstvo obrany tiež aj oznámilo, že tento [...]

Realita bude mať posledné slovo v EÚ!

12.12.2025

Takzvaní európski lídri, ktorí majú bludy, sú v záchvate šialenstva z predstavy, že „raison d’être“, teda vojna proti Rusku, sa rýchlo končí. V tejto chvíli nie je jasné, či vojna skončí víťazstvom Ruska nad globálnymi silami NATO na Ukrajine, alebo len rokovaniami, ale koniec je blízko. USA, vedomí si tejto situácie, sa jednoznačne rozhodli, že [...]

Jens Stoltenberg

Bolo NATO blízko k vojne s Ruskom? Pre Pravdu odpovedal exšéf aliancie Jens Stoltenberg

17.12.2025 00:00

Bývalý generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg poskytol Pravde exkluzívny rozhovor.

Auto po zrážke s vlakom

Vlak prevalcoval auto na železničnom priecestí v Bratislave. Vodič včas unikol

16.12.2025 22:30

Na železničnom priecestí na Ivanskej ceste v Bratislave došlo v utorok k zrážke vlaku a auta.

Juraj Blanár, Petr Macinka

Macinka sa stretol s Blanárom: Česko bude rado spolupracovať so Slovenskom

16.12.2025 21:59

Podľa Macinku chce Česko sa spolupracovať so Slovenskom bez ohľadu na to, kto v tejto krajine vládne.

tatra moldava

Tatrovky za miliardu eur. V Moldave nad Bodvou ich plánujú vyrobiť 4000

16.12.2025 20:06

V Moldave nad Bodvou vyrobia v nasledujúcich štyroch rokoch 4000 vojenských nákladných vozidiel Tatra za viac ako miliardu eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,814
Celková čítanosť: 5372309x
Priemerná čítanosť článkov: 2962x

Autor blogu

Kategórie

Archív