Viceprezident M. Pence ako skrytý špión!
20. januára 2021 07:55,
Prečítané 2 855x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, veda, viera, vzdelanie, zákon, zázraky, zdravie, život, zjavenie
Ako už mnohí dlho tušili, viceprezident Mike Pence je ťažko ‚konzervatívny kresťan‘, ako to sám tvrdí. Pence je v skutočnosti pravdepodobne najšikovnejším hercom v celej tejto predvolebnej ságe, pretože sa zjavne tváril, že celú dobu podporoval prezidenta Donalda Trumpa, len aby Trumpa a republiku v priebehu 11. Hodiny zradil.
V liste Pence oznámil, že nebude mať námietky proti hlasom Volebného kolégia za Joea Bidena, ktorý, ako už bolo dokumentované počas niekoľko minulých mesiacov, že vôbec nevyhral legálne ani oprávnene prezidentské voľby! Keby bol Pence skutočne tak dobrý človek, dosť by ho to muselo trápiť, aby vykonal správnu vec podľa USA Konštitúcii!
Namiesto toho sa Pence postavil na stranu Mitcha McConnella, Lindsey Grahama, Mitta Romneyho a Demokratickej strany tým, že sa dohodli na nelegálnej inštalácii Joe Bidena proti skutočnej vôli amerického ľudu! ‚Považujem to za skutočnosť, že moja prísaha za podporu Ústavy ma obmedzuje rozhodovať, ktoré volebné hlasy počítať’!
02.04.2026
Cena ropy prudko stúpa, pretože Donald Trump sľubuje „mimoriadne tvrdý úder v priebehu nasledujúcich 2 – 3 týždňov“ a vyhráža sa, že ho pošle ľudstvo „späť do doby kamennej!“ Po 48 hodinách triumfalizmu o úspechoch Spojených štátov, a varovaniach pred eskaláciou spojených s úžinou, a aj energetickými cieľmi, frustrácii zo spojencov a signáloch deeskalácie [...]
31.03.2026
Schillerov inštitút diskutuje na celom svete, najmä globálnou väčšinou, že tie krajiny majú v úmysle ukončiť obdobie 500 rokov kolonializmu, v podstate prostredníctvom iniciatívy Pás a cesta, BRICS a podobných snáh! Lula da Silva bol neúprosný: “Snažia sa nás znova kolonizovať,“ varoval a spomenul prípady Kuby a Venezuely. “Musíme kričať nahlas a jasne, aby sa to [...]
28.03.2026
V hodinovom rozhovore v podcaste zo 4. marca o rozvíjajúcej sa vojne v Iráne bývalý americký kongresman a prezidentský kandidát Dennis Kucinich zhodnotil situáciu takto: “Irán by sa mohol stať cintorínom amerického impéria!“ Kucinich poznamenal: “S 800 vojenskými základňami po celom svete nie sú ako obranné základne, ale ako nástroje ekonomickej kontroly!“
...ten nadpis mal byť:Viceprezident M.Pence ...
Celá debata | RSS tejto debaty