DE stratí v 2021 600k pracovných miest!
6. januára 2021 06:29,
Prečítané 2 494x,
jankratky,
Biblia, Boh, budúcnosť, história, veda, viera, vzdelanie, zákon, zdravie, život, zjavenie
Pre rok 2021 existuje veľa falošných prognóz pre Nemecko a Európu, ktoré sa zjavne stávajú rokom silného postpandemického zotavenia. Pokiaľ ide o trh práce, je už skoro isté, že pri absencii havarijného programu pre reálnu ekonomiku DE bude na rozdiel od čistej havárie v reálnej ekonomike aj vo svete fantázie odstránených niekoľko stotisíc pracovných miest v Nemecku.
Blížiaca sa vlna platobnej neschopnosti medzi produktívnymi spoločnosťami Mittelstand pošle domov až niekoľko stotisíc pracovníkov, s veľkou perspektívou nájsť inú prácu, ale pre spoločnosť Green Deal sú dnes ale nutné ďalšie pracovne kvalifikácie. Automobilové spoločnosti, najmä dodávateľský priemysel, bude tvrdým dopadom náhleho prechodu na elektronickú mobilitu na úkor benzínovej a naftovej!
Prieskum uskutočnený pre nemeckú vládu v januári 2020 varoval pred stratou polovice 800 000 pracovných miest v automobilovom priemysle v nasledujúcich rokoch s určitým postupným ukončením výroby spaľovacích motorov v prospech teraz už skutočne nových efektívnejších elektromotorov. Väčšinu z nich môžu dokonca určite vyrábať aj nemecké automobilky ako Daimler v Číne, bez pracovných miest pre Nemcov v Nemecku!
17.11.2025
Je to v povahe takýchto čias – prevratu kolapsu starého, umierajúceho systému a dúfajme úspešného prechodu k novej, ľudskejšej paradigme – že svet sa pohybuje dvoma smermi naraz a že nad hlavami nás všetkých visí napätie neistoty a nejasností. Toto napätie je hmatateľné vyhláseniami prezidenta Trumpa o obnovení testov jadrových zbraní! A napriek tomu sú riešenia na [...]
14.11.2025
Ale s narastajúcimi obavami z 3. svetovej vojny Nemecko plánuje obnoviť povinnú vojenskú službu! Deje sa tak uprostred obáv, že svet sa už ocitne vo svetovej vojne s Ruskom. V spore o novelu zákona týkajúceho sa brannej povinnosti, ktorý v Nemecku presadzuje minister obrany Boris Pistorius nominovaný stranou SPD (sociálni demokrati), sa objavil kompromis. Ambiciózny cieľ 5 000 [...]
13.11.2025
Po zasadnutí Prípravnej komisie pre Zmluvu o všeobecnom zákaze jadrových skúšok (CTBT) už 10. novembra Michail Uljanov, stály predstaviteľ Ruska pri medzinárodných organizáciách so sídlom vo Viedni, uviedol, že postoj USA k jadrovým testom zostáva nejasný: “Na dnešnom zasadnutí Prípravnej komisie pre CTBT Spojené štáty opäť nevysvetlili svoj postoj k jadrovým [...]
Ty green dial... ...
fízeľ... hlavne aby ty si tomu rozumel... ty ...
l.šen wsi nam prave povedal ze absolutne nevies ...
Ymryško - ty si síce značne prepitý, ale ...
Opilec Pupusssko sa nadránom vracia zo zábavy: ...
Celá debata | RSS tejto debaty