Založ si blog

Mimoriadne úspechy prezidenta Trumpa!

Úspechy prezidenta Donalda J. Trumpa tak odvážne zodpovedajú skutočným historickým nebezpečenstvám, ktorým čelia USA, a tak si mnoho ľudí na rozdiel od obvyklých drístov z Washingtonu od čias Billa Clintona, Georga Busha mladšieho a Baracka Obamu mýli jeho úspechy s neúspechmi!

Zastavenie nelegálneho prisťahovalectva nebolo popieranie práv ľudí, ale platnou akciou na presadzovanie existujúcich zákonov. Ukončenie Parížskej dohody o zmene podnebia nebolo opustením amerického vedenia vo svete, ale jeho odvážnym tvrdením – a tiež realitou nad klamom. 

Prezidentovo pokarhanie spojencom USA za to, že niesli svoj podiel na nákladoch na vojenskú obranu, nerozdelilo a nepoškodilo NATO! Uzavretie hranice s čínskou leteckou dopravou bolo riadnym a zodpovedným činom, ktorý pomohol zachrániť americké životy počas pandémie COVIDU-19!

Za štyri krátke roky boli úspechy prezidenta Trumpa tak úžasne väčšie ako úspechy jeho predchodcov – ktorých činy alebo nečinnosti spôsobili alebo udržali mnoho problémov, ktorým sa venoval! Je ťažké pochopiť, prečo viac ako 74 miliónov Američanov ho nepodporilo v novembri!

Dr Zelenko – hrdina s Nobelovou cenou!

21.09.2023

Ak chcete udržať svoju rodinu zdravú počas obdobia prechladnutia, chrípky a neveríte veľkým farmám, nie ste sami. Alarmujúci prieskum Gallupovho inštitútu ukázal, že iba 27 % Američanov malo pozitívny názor na farmaceutické spoločnosti! Lenže to dostalo hodnotenie veľkých farmaceutických spoločností, pod dokonca aj federálnu vládu! Ale keďže chrípková sezóna je [...]

Najväčšie klamstvo vo svetovej histórii!

19.09.2023

Destabilizácia sociálnej, politickej, ale i ekonomickej štruktúry 190 suverénnych krajín nemôže predstavovať „riešenie“ boja proti vírusu. Ale to bolo vynútené „riešenie“, ktoré sa implementovalo v niekoľkých fázach od samého začiatku koronakrízy v januári 2020. Je to ničenie ľudských životov. Je to destabilizácia občianskej spoločnosti. Falošná veda [...]

E3 odmietajú zrušiť sankcie voči Iránu!

19.09.2023

Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo včera oznámili, že oni nezrušia sankcie voči Iránu v súlade so spoločným komplexným akčným plánom (JCPOA), jadrovou dohodou z roku 2015, s ktorou Irán súhlasil aj s obmedzeniami svoj jadrový program výmenou za zrušenie ekonomických sankcií a rezolúciu Bezpečnostnej rady OSN č. 2131, ktorá potvrdila JCPOA. Traja európski [...]

SR Bratislava Vláda Dočasná Schôdza TK BAX

Zdaniť banky a monopoly stačiť nebude. Šetrenie pocíti každý, predpovedá ekonóm

21.09.2023 20:15

Menej bolestné škrty teraz, alebo drastické o desať rokov? Tak znie podľa ekonóma Martina Šustra otázka, ktorej sa politici snažia pred voľbami vyhnúť.

Volodymyr Mateusz

Zbohom poľským zbraniam? Moskva sa zo sporu Kyjeva s Varšavou teší predčasne

21.09.2023 20:06

Je to koniec jedného z najtesnejších spojenectiev, ktoré Ukrajine pomohli vyše pol druha roka čeliť ruskej invázii? Alebo len epizodické nedorozumenie, ktoré Kyjev s Varšavou čoskoro vyriešia?

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a poľský premiér Mateusz Morawiecki

Ukrajinské obilie ako súčasť kampane: Strany mieria na sympatizantov Putina, hovorí politológ

21.09.2023 19:30

Žalobu za ukrajinské obilie živí v kampani časť politických strán.

hlina, bitka, parlament, martvoň

Hrubosť, násilie politikov netolerujeme. Sú riešením demokratickejšie strany, ktorým sa zodpovedajú?

21.09.2023 19:00

Facky, päste a kopance, ktoré zúfalo pošpinili predvolebnú kampaň, nie sme politikom ochotní tolerovať. Aké demokraticky zúbožené politické strany ešte znesieme? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,256
Celková čítanosť: 3461194x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie