Založ si blog

Ako sa štát správa a bojuje s Trumpom!

Všetci vieme, že expert ČKS, profesor Di Dongsheng, sa stal v posledných dňoch veľmi známym po tom, čo prezident Trump tweetoval svoj prejav, v ktorom sa chválil tým, ako ČKS (Čínska Komunistická Strana) mohla kontrolovať všetko v USA pred zvolením Trumpa, pretože mala veľa svojich vlastných ľudí na ‚vrchole‘ atď.

ČKS otvára svoje finančné trhy, aby prejavila Bidenovi dobrú vôľu, pretože nedokáže prez. Trumpa kontrolovať cez Wall Street. ČKS tiež žiada, aby zahraniční hráči pestovali vlastný ‚strom‘ ČKS na vlastnom dvore. Prečo bola ČKS schopná vyriešiť všetky svoje problémy s USA v priebehu rokov 2016 – 2020? 

Pretože má svojich vlastných ľudí na vrchole základnej americkej vrstvy sily a vplyvu. To sú niektoré z hlavných bodov, ktoré 28. novembra 2020 v čínskom Šanghaji predniesol Di Dongsheng, prodekan Školy medzinárodných vzťahov, Renmin University v Číne, a tiež zástupca riaditeľa a tajomník Centra pre zahraničné strategické štúdie v Číne.

Témou podujatia bolo ‚Pritiahne čínske podnikanie vo svojom finančnom sektore vlka z Wall Street’? Zhizhen, bývalý prezident Ázijskej banky a bývalý riaditeľ centrálnej banky KSČ Yifan, sa aj na takejto udalosti zúčastnili! Aj zástupca riaditeľa Inštitútu svetového rozvoja Centra pre výskum vývoja Čínskej štátnej rady a Yang.

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

Opičie kiahne

Vírusom opičích kiahní sa v Nemecku nakazilo štvorročné dievča

09.08.2022 12:29

Nemecko od mája zaznamenalo 2916 prípadov ochorenia.

lietadlo, Boeing, Airbus

Ruský Aeroflot musí kvôli sankciám rozoberať lietadlá na náhradné diely

09.08.2022 11:47

Väčšinu strojov ruskej flotily tvoria zahraničné dopravné lietadlá, na dieloch zo zahraničia ale silne závisia aj lietadlá Suchoj ruskej výroby.

Sociálny podnik Sewn bag

Zuzana zmenila svoj život a vracia ľuďom chuť do života

09.08.2022 11:36

Košický sociálny podnik zamestnáva "nezamestnateľných". Vyrábajú však jedinečné veci. Vracajú život aj odpadu z fabriky.

alkohol kontrola

Vodič pod vplyvom alkoholu narazil v Bratislave do stĺpa, zranili sa dve deti

09.08.2022 11:35

Bratislavská polícia upozornila vodičov, aby počas vedenia vozidla nepožívali alkohol.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550798x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie