Založ si blog

Šanca Trumpa skončiť s hlbokým štátom!

Kurzy politológie slúžiace na učenie, že republikáni sú konzervatívni, stavajú sa proti odborovej organizácii a slušným mzdám, sú vždy pripravení proti niekomu bojovať v záujme ‚národnej bezpečnosti‘. Aj keď vo svojich vojnách radi zabíjajú cudzincov, najmä farebných ľudí, sú zhrození zo zastaveniu rastu amerických plodov na ľudí.

O demokratoch sa hovorilo, že sú liberálni, možno dokonca ‚progresívni‘, ochotní chrániť pracovníkov pri práci, umožňujúc odborové zväzy a namiesto boja používajú dialóg v diplomacii – samozrejme, bez dobrého dôvodu. Stačí sa opýtať B. Sandersa. Hlasoval proti vojne v Iraku, aj keď hlasoval za jej financovanie, len čo sa začala! 

Nastupuje ‚mierový prezident‘. Barack Obama prevzal dve vojny republikánskeho Busha – Afganistan a Irak – a rozšíril ich, dokonca si k opasku s kovbojskými zbraňami pridal ďalších päť: bombardovanie Líbye, Sýrie, Jemenu, Somálska, Pakistanu. Každý utorok sedel vedľa svojho riaditeľa CIA Johna Brennana a stláčal gombíky!

Teraz by niektorí politológovia mohli tvrdiť, že demokrati sú stále a všetci prívržencami buržoáznej demokracie! Niektorí tvrdia, že Trump sa ukázal ako neofašista so silnými rasistickými postojmi. Takýmto učencom by mohlo byť ťažké vysvetliť, že zatiaľ čo Trump je vo funkcii, demokrati chcú viesť vojnu proti Rusku!

Keď Assange/Wikileaks odhaľoval vojnové zločiny počas Obamovho režimu, prezidentova štátna tajomníčka Hillary Clintonová chcela Assangeho dronovať len za to, že odhalil jej komunikáciu s cieľom zmanipulovať demokratického prezidenta v jej prospech. Sedela teda na Brennanovom lone a urobili spolu ‚rušagate‘! Trump: ‚Milujem Wikileaks’!

Dnešný ekonomický kolaps USA a Európy!

03.03.2024

Ekonomický kolaps USA a Európy sa teraz zrýchľuje rýchlosťou nočnej mory! Z Európy máme dnes najnovšie správy, ktoré podčiarkujú, ako rýchlo sa európske hospodárstvo rozpadá. Rastúca inflácia tiež tlačí Fed k udržaniu vysokých úrokových sadzieb! Ale to vedie k „nočným morám“ pre trh s komerčnými nehnuteľnosťami a banky, ktoré niesli úvery. Medzitým [...]

WW3 globalistov je v našich hlavách!

01.03.2024

Globalistický útok na ľudstvo sa teraz zameriava na tú oblasť vášho mozgu nazvanú hippocampus. Pretože tie bunky v našej hlave sú schopné neurogenézy v akomkoľvek veku. Ale všimnite si výraz „genéza“. Pretože satanskí globalisti útočia na túto genézu neurodeštrukciou! Tým, že zničia alebo inhibujú vašu neurogenézu, môžu zmeniť vašu osobnosť a urobiť vás [...]

USA varuje oddelený moldavský región!

29.02.2024

USA vydali varovanie oddelenému moldavskému regiónu Transistria, ktorý hľadá podporu a ochranu RF! Ruské štátne médiá uvádzajú, že parlament krajiny a Rada federácie, sa pripravujú kladne reagovať na skoršiu naliehavú žiadosť Transistrie o ochranu RF pred Moldavskom, malou východoeurópskou krajinou podporovanou Washingtonom. Lenže Bidenova administratíva reagovala [...]

Spišská Nová Ves ZSSK rušeň vlak

V Spišskej Novej Vsi sa samovoľne pohol rušeň. Zastavili ho až o 17 kilometrov ďalej

02.03.2024 22:56

Uvoľnený rušeň patril podľa železníc nákladnému dopravcovi.

Izrael Palestínčania Gaza

Izrael zväčša súhlasil s rámcovou dohodou o prímerí v Pásme Gazy

02.03.2024 22:16

Delegácia Hamasu by mala podľa médií pricestovať do Káhiry na nedeľňajšie rokovania.

Jemen Rubymar loď potopenie

Nákladná loď, ktorú vo februári raketou zasiahli húsíovia, sa potopila

02.03.2024 21:46

Ide o vôbec prvú loď, ktorú jemenskí povstalci potopili v rámci svojich útokov na lodnú dopravu v Červenom mori.

Taurus

Nemecké ministerstvo obrany potvrdilo závažný únik informácií z armády o pomoci Ukrajine

02.03.2024 20:36

Nemecké úrady vyšetrujú nahrávku zverejnenú Ruskom, v ktorej údajne nemeckí vojenskí predstavitelia hovoria o podpore Ukrajiny vrátane potenciálneho použitia striel dlhého doletu Taurus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,367
Celková čítanosť: 3769712x
Priemerná čítanosť článkov: 2758x

Autor blogu

Kategórie