Založ si blog

Hrozby narastajú proti oponentom Bidena!

Hrozby narastajú proti tým, ktorí sa neskláňajú pred ‚bidenským predsedníctvom’! Emily Murphyová, správkyňa Správy Všeobecných Služieb, nie je jediná, ktorá dostáva hrozby proti svojim životom, ak už budú naďalej vystupovať proti náporu neústavného zadáka rozhodovať o týchto sporných voľbách. 

Plukovník vo výslužbe Pat Lang včera večer o polnoci napísal na svojom blogu pod Sic Semper Tyrannis: ‚Teraz dostávam návrhy komentárov, ktoré sú hrozbou, že budú proti mne zakročovať, ak sa nezdržím odporu proti zradným volebným podvodom. Na toto všetko hovorím, choďte sami ‘do čerta’!

Senátor Rand Paul dostal včera tiež podobnú správu, aj keď v inej podobe, americkým okresným prokurátorom pre DC, ktorý potvrdil Paulovi ‚že už nebudeme pokračovať v vyšetrovaní toho, kto financuje násilníkov‘, ktorí zaútočili na jeho manželku a aj jeho a poslali policajta DC do nemocnice! 

Rand trval na tom, aby prokurátor vyšetroval útok na seba a jeho manželku v uliciach Washingtonu, DC, keď opúšťali Republikánsky národný kongres 28. augusta 2020. Boli obklopení kričiacim davom asi 100 členov organizácie Black Lives Matter, ale aj  ďalších anarchistov, ktorí na nich neúnavne tlačili!

Rand Paul oprávnene okamžite trval na tom, aby sa vyšetrovali siete, ktoré platili za demonštrantov za zostup do štátu Washington. ‚Za štátnu linku zaplatili medzištátnou kriminálnou dopravou, leteli sem lietadlom,všetci dostali nové oblečenia a za to, aby tu boli, dostali zaplatené! Je to zločin a je potrebné ho vypátrať. 

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

vojna na ukrajine, ukrajina

Na Ruskom okupovaných územiach silnie ukrajinský odpor, píše AP

09.08.2022 13:00

Partizánske jednotky verné Kyjevu zabíjajú proruských predstaviteľov, vyhadzujú do povetria mosty či vlaky a pomáhajú armáde pri identifikácii kľúčových cieľov.

Pečniansky les ZSD ochrana prírody vedenie

Energofirma sa spojila s ochranármi. V Pečnianskom lese obnoví chránené územie

09.08.2022 12:41

Západoslovenská distribučná sa spojila so Štátnou ochranou prírody SR (ochranármi), miestnym poľovným združením a lesníkmi. Budú revitalizovať ochranné pásmo.

Opičie kiahne

Vírusom opičích kiahní sa v Nemecku nakazilo štvorročné dievča

09.08.2022 12:29

Nemecko od mája zaznamenalo 2916 prípadov ochorenia.

lietadlo, Boeing, Airbus

Ruský Aeroflot musí kvôli sankciám rozoberať lietadlá na náhradné diely

09.08.2022 11:47

Väčšinu strojov ruskej flotily tvoria zahraničné dopravné lietadlá, na dieloch zo zahraničia ale silne závisia aj lietadlá Suchoj ruskej výroby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550822x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie