Vedia Demokrati, že ich vedie Zombie?

V posledných dňoch októbra FBI potvrdila, že vyšetrovanie prania špinavých peňazí proti Hunterovi Bidenovi, rodine a partneroch v roku 2019 je stále aktívne! 27. októbra mali päť hodinový rozhovor s bývalým generálnym riaditeľom spoločnosti Sinohawk Tonym Bobulinskim, ktorý evidentne potvrdil justičnému výboru Senátu, že všetky dokumenty ponúkané Bobulinskim sú pravé.

Pobočka CBS News v Harrisburgu v Pensylvánii, ktorú vlastní Sinclair, ohlásila následne všetko 30. októbra vrátane toho, že Joe Biden už môže alebo mohol byť tiež predmetom vyšetrovania – možno je to jediná pobočka významnej národnej siete, ktorá to urobila. 30. októbra CBS informovala o korupčných obchodných dohodách v rodine Bidenovcoch, čo silne implikuje Joe Bidena!

Vzniká teda otázka: zachová sa magická opona mediálneho zákazu tohoto všetkého až do dňa volieb 3. nov., aj keď bude Joe Biden vyhlásený za víťaza ako budúci prezident Spojených štátov Amerických? Alebo sa táto opona bude pomaly odhaľovať a prednesie House Speaker Nancy Pelosi 25. pozmeňujúci/doplňujúci zákon do hry v mene Kamaly ‚Chichotavej‘ Harrisovej?

Putin vidí víťazstvo pri Seversku ako sľub!

14.12.2025

Putin vidí víťazstvo pri Seversku ako sľub obnovenia mierového života v Donbase! Ruské ministerstvo obrany už 12. decembra oznámilo, že za posledný týždeň Rusko oslobodilo 8 dedín a miest vrátane vojensky dôležitého mesta Seversk v Doneckej ľudovej republike. V Charkovskej oblasti bol jedným z oslobodených miest Liman. Ministerstvo obrany tiež aj oznámilo, že tento [...]

Realita bude mať posledné slovo v EÚ!

12.12.2025

Takzvaní európski lídri, ktorí majú bludy, sú v záchvate šialenstva z predstavy, že „raison d’être“, teda vojna proti Rusku, sa rýchlo končí. V tejto chvíli nie je jasné, či vojna skončí víťazstvom Ruska nad globálnymi silami NATO na Ukrajine, alebo len rokovaniami, ale koniec je blízko. USA, vedomí si tejto situácie, sa jednoznačne rozhodli, že [...]

Hnedistý nový údel v Európskej Únii

10.12.2025

Keďže životná úroveň v Európe klesá, elity si vymýšľajú fiktívneho nepriateľa: Rusko. Inscenovanými provokáciami a prekrúcaním histórie chcú dnes odvrátiť hnev ľudí a aj ospravedlniť vyššie vojenské výdavky. Výsledkom Zelenej novej dohody je neustále klesajúca životná úroveň v celej Európe, ktorá pramení z hlavnej príčiny nižšieho množstva dostupnej [...]

austrália bondi streľba policajt

Austrálsky premiér navrhne po masovej streľbe prísnejšie zákony o zbraniach

15.12.2025 06:37

Masaker totiž spáchal 50-ročný otec s 24-ročným synom, pričom otec mal časovo neobmedzené povolenie na držanie šiestich strelných zbraní.

Hong Kong Jimmy Lai

V Hongkongu odsúdili mediálneho magnáta Jimmyho Laia, hrozí mu doživotie

15.12.2025 06:33

Podľa sudkyne na základe jeho článkov niet pochýb o tom, že prechovával voči Číne „nenávisť a zášť“.

Jose Antonio Kast, čile

Novým prezidentom Čile bude pravicový politik José Antonio Kast

15.12.2025 06:22

Súčasnému ľavicovému prezidentovi Gabrielovi Boricovi ústava neumožňovala znova kandidovať.

vojna na Ukrajine, ruská tieňová flotila

ONLINE: Zelenskyj opäť rokuje s Američanmi. Európania chcú ešte viac priškrtiť Moskvu, zasiahnuť jej tieňovú flotilu

15.12.2025 06:10

Rusko má podľa odhadov k dispozícii viac ako tisícku plavidiel "tieňovej flotily" plaviacich sa pod rôznymi vlajkami.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,813
Celková čítanosť: 5367313x
Priemerná čítanosť článkov: 2960x

Autor blogu

Kategórie

Archív