Založ si blog

D. Trump pre vedu – J. Biden pre poveru!

A už je je to tu, a všetci to vidia: Prezident Donald Trump vedie mobilizáciu vedeckých výrobných kapacít svojho národa spôsobom, ktorý je bezprecedentný od čias bývalého prezidenta USA Johna F. Kennedyho. 

Vláda Spojených štátov bola v popredí a prezident Trump v procese využil skutočného podnikateľského ducha. Rastúci úspech národnej núdzovej mobilizácie prezidenta USA Trumpa na porazenie COVID-19, cez operáciu ‚Warp Speed’! 

Táto operácia ‚Warp Speed’ je doplnená aj rovnako pozoruhodným oživením amerického vesmírneho programu projektami NASA Artemis a SpaceX. Prezident Trump vírus poráža a posúva USA späť na hranice vesmíru.

Prezident Donald Trump skutočne pracoval so svojou zostavenou pracovnou skupinou lekárskych špecialistov a zároveň čerpal z hlbokých skúseností americkej armády tiež aj v oblasti biologickej vojny a globálnej logistiky.

A takým spôsobom vytvoril jedno z najambicióznejších vedeckých snáh v moderných dejinách Ameriky. Podobne Trumpove odvážne osobné vedenie viedlo už k mobilizácii výrobcov v krajine k výrobe ochranných prostriedkov a špičkových respirátorov v USA.

Vláda Obamu/Bidena, v ktorej bol Biden osem rokov viceprezidentom, sa pokúsila zabiť ľudský vesmírny prieskum vrátane zrušenia programu Constellation pri vynášaní našich astronautov na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS).

Biden ruší študentský dlh pre 277 000!

13.04.2024

Prezident US v piatok oznámil, že zruší federálny študentský dlh viac ako 277 000 Američanom, čo sa rovná približne 7,4 miliardy dolárov. No to by ale zvýšilo celkovú sumu, ktorá sa už aj tak považuje za klasické kupovanie hlasov pred novembrovými prezidentskými voľbami, na viac ako 153 miliárd dolárov, čiže odpustenie dlhu 4,3 milióna ľudí! Začiatkom týždňa J. [...]

Cena ropy RF ponížila Bidenovú vládu!

12.04.2024

V najnovšom ponížení pre Bidenovu administratívu sa ruská ropa dnes všade predáva nad cenovým stropom G7! A koncom roka 2022, keď západné demokracie bombasticky predstavili divadelné sankcie proti Putinovi, ktoré obmedzili cenu, za ktorú bol povolený dovoz ruskej ropy na maximálne 60 dolárov, povedali sme, že ide o jednu z najväčších frašiek v modernej histórii! A to [...]

Kriminalita migrantov v DE explodovala!

11.04.2024

Kriminalita migrantov v Nemecku explodovala ešte viac v 2023 a dosiahla, no hlavne násilná kriminalita až rekordnú úroveň! Podľa štatistík nemeckého ministerstva vnútra zverejnených v utorok počet podozrivých zo zahraničia minulý rok vzrástol na približne 923 000, čo predstavuje masívny 18-percentný nárast za jediný rok v celej krajine! Ešte šokujúcejšie číslo [...]

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

Medveď hnedý

Ďalší útok medveďa: Zranenia utrpeli dvaja turisti na Poľane, zásahový tím lokalitu monitoruje

14.04.2024 15:19, aktualizované: 17:55

Na mieste zasahovali leteckí záchranári.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,397
Celková čítanosť: 3844457x
Priemerná čítanosť článkov: 2752x

Autor blogu

Kategórie