Založ si blog

USA a jej Ústave ostávajú len 2 mesiace!

Ako nazývate rozhovor ministra obrany a šéfa spravodajského aparátu USA, keď hovoria o ‘kolektívnych opatreniach’ na odvolanie zvoleného sediaceho prezidenta? Tomu sa ale hovorí poburujúce sprisahanie! Je to to isté, čo povedali generáli a CIA o prezidentovi Johnovi F. Kennedym. 

Keď generáli a CIA tvrdia, že prezident je neschopný a nebezpečný, znamená to, že je nebezpečný pre ich rozpočet. Znamená to, že nie je spoľahlivým vojnovým bojovníkom, ktorý bude neustále humbukovať s americkými nepriateľmi, aby sa peniaze stále valili ich rozpočtu!

Generáli, ktorí už slúžia dodávateľom zbraní namiesto svojej krajine sú nakoniec veľmi bohatí. Kennedy aj Trump chceli normalizovať vzťahy s Ruskom a priviesť domov svoje americké jednotky zapojené do vojnových operácií v zámorí, ktoré len zvyšujú zisky dodávateľov obrany. 

Aby zastavili Kennedyho, museli zavraždiť! Aby zastavili Trumpa, vymysleli Russiagate, Impeachgate a množstvo divokých a nepodložených obvinení. Presstitútky budú neustále opakuvať rôzne a tie isté falošne smiešné nepodložené obvinenia, akoby išlo o absolútne dokázanú pravdu! 

Presstitútky nikdy nevyšetrovali ani jedno z krivých obvinení. Ich snahy o odstránenie Trumpa neboli úspešné. Po ukončení početných farebných revolúcií, v ktorých USA zvrhli zahraničné vlády, sa teraz proti Trumpovi uplatňuje nové taktika. V novembri to bude už farebná revolúcia!

Pre CIA by bolo ľahké Trumpa zabiť, ale ‘osamelý atentátnik’ bol príliš často používaný na vierohodnosť. Je jednoduchšie zvrhnúť Trumpovo znovuzvolenie novými falošnými obvineniami, pretože CIA kontroluje americké a európske médiá a mnoho internetových stránok!

V prípade, že sa mýlime o zlatom kove!

21.09.2020

Rekordné fiškálne a menové stimuly v roku 2020 boli pre zlato dobré. Špičkový sledovací ETF, SPDR Gold Trust (GLD), bol k dnešnému dňu uzavretia celkom 28,03% medziročne zvýšený, čo takmer zdvojnásobilo výkon S&P 500! Algoritmus výberu zabezpečenia spoločnosti Portfolio Armor, ktorý využíva sentiment na trhu s možnosťami na zaradenie najlepších výkonov v [...]

Atentát na Iróniu a dokonca aj Pravdu!

18.09.2020

Úžasné! Západné štáty dôrazne požadujú sankcie voči Rusku pre nepreukázané a úprimne povedané falošné obvinenia z atentátu. Na druhej strane vodca západného sveta Donald Trump sa napriek tomu otvorene chváli objednávaním atentátov. A nič! Dá sa povedať, že irónia je mŕtva, alebo skôr zavraždená nespočetným porušovaním medzinárodného práva americkou [...]

Afgánske mierové rozhovory Trumpa

16.09.2020

Afganské mierové rozhovory by mohli byť pre Donalda Trumpa asi posledným veľkým zahraničnopolitickým víťazstvom pred voľbami. Rozhovory medzi afganskými úradmi a Talibanom, ktoré sa začali v minulú sobotu v Douhá s cieľom zabezpečiť možno trvalý mier v Afganistane a stiahnutie amerických, ale aj vojsk NATO po takmer 19 rokoch, označil americký minister zahraničných [...]

Mali / Assimi Goita /

V Mali vymenovali nového dočasného prezidenta a viceprezidenta

21.09.2020 20:52

Vojenská junta v druhej polovici augusta zatkla prezidenta krajiny Ibrahima Boubacara Keitu a prevzala v Mali moc.

Monika Janskovská

Kuruc: Jankovskej advokátka by mala čeliť trestnému stíhaniu

21.09.2020 19:35

Obštrukcie a snaha o zneužitie práva. Aj takto možno podľa advokáta Ladislava Kuruca vnímať návštevy advokátskeho koncipienta a syna Moniky Jankovskej vo väznici.

smer, fico

Fica obvinili, píše otvorený list prokurátorovi Honzovi

21.09.2020 18:25

Vyšetrovateľ odmietol obvinenie proti Ficovi za video k slovám poslanca Mazureka, prokurátor prikázal Fica obviniť. Šéf Smeru sa sťažuje na nerovnaký meter.

Turkey G-20 Russia Britain

Prali v bankách špinavé peniaze?

21.09.2020 17:17

Nie je to prekvapenie. Takto hodnotia odborníci odhalenia, ako politici, zločinci, oligarchovia či teroristi využívali svetový bankový systém na pranie špinavých peňazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 535
Celková čítanosť: 1189253x
Priemerná čítanosť článkov: 2223x

Autor blogu

Kategórie