Založ si blog

Po Koronavíruse ekonomický Armagedon?

Sme uprostred niečoho, čo by mohlo byť zdanlivo napísané iba v sci-fi románe, ale teraz je to realitou! Takzvaný vírus, ktorý je údajne zodpovedný za niekoľko tisíc úmrtí, umožnil malému počtu jednotlivcov ovládnuť väčšinu sveta!

Celé krajiny sa zastavujú a implementujú rôzne formy stanného práva. Zákaz cestovania sa dnes stáva univerzálnym a vládnuca elita požaduje úplnú osobnú izoláciu medzi celou populáciou. V súčasnosti sa tomu hovorí dobrovoľná izolácia-správanie.

A naviac realita je taká, že ktokoľvek, komu sa povie, aby sa izoloval sám a neurobí to, je prinútený pod hrozbou zbrane to dodržiavať! To nemá nič spoločné so samostatným či dobrovoľným konaním, ale je to výsledok despotickej vlády.

Ak by dnes v skutočnosti koronavírus zmizol, krajiny ovládne chudoba, ceny sa budú neustále zvyšovať. Toto je recept na ekonomický Armagedon! Aj keď to zatiaľ nie je možné pravdivo dokázať, došlo k tomu zo zlovestných dôvodov!

Lenže to, či sa to vôbec stalo náhodne, alebo úmyselne, sa čoskoro stane irelevantným, pretože veľká škoda spôsobená toľkým ľuďom pohltí hľadanie pravdy a umožní zakrytie zavinenia vládnucimi elitami.

V skutočnosti bude hospodárska deštrukcia nezmerateľná a tyrania, ktorá už ostane po vyčistení hmly, bude príšerná! Postaví celý zvyšok spoločnosti už do pozície závislosti, a teda do otroctva, podľa biblickej predpovede.

Dr Zelenko – hrdina s Nobelovou cenou!

21.09.2023

Ak chcete udržať svoju rodinu zdravú počas obdobia prechladnutia, chrípky a neveríte veľkým farmám, nie ste sami. Alarmujúci prieskum Gallupovho inštitútu ukázal, že iba 27 % Američanov malo pozitívny názor na farmaceutické spoločnosti! Lenže to dostalo hodnotenie veľkých farmaceutických spoločností, pod dokonca aj federálnu vládu! Ale keďže chrípková sezóna je [...]

Najväčšie klamstvo vo svetovej histórii!

19.09.2023

Destabilizácia sociálnej, politickej, ale i ekonomickej štruktúry 190 suverénnych krajín nemôže predstavovať „riešenie“ boja proti vírusu. Ale to bolo vynútené „riešenie“, ktoré sa implementovalo v niekoľkých fázach od samého začiatku koronakrízy v januári 2020. Je to ničenie ľudských životov. Je to destabilizácia občianskej spoločnosti. Falošná veda [...]

E3 odmietajú zrušiť sankcie voči Iránu!

19.09.2023

Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo včera oznámili, že oni nezrušia sankcie voči Iránu v súlade so spoločným komplexným akčným plánom (JCPOA), jadrovou dohodou z roku 2015, s ktorou Irán súhlasil aj s obmedzeniami svoj jadrový program výmenou za zrušenie ekonomických sankcií a rezolúciu Bezpečnostnej rady OSN č. 2131, ktorá potvrdila JCPOA. Traja európski [...]

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a poľský premiér Mateusz Morawiecki

Ukrajinské obilie ako súčasť kampane: Strany mieria na sympatizantov Putina, hovorí politológ

21.09.2023 19:30

Žalobu za ukrajinské obilie živí v kampani časť politických strán.

hlina, bitka, parlament, martvoň

Hrubosť, násilie politikov netolerujeme. Sú riešením demokratickejšie strany, ktorým sa zodpovedajú?

21.09.2023 19:00

Facky, päste a kopance, ktoré zúfalo pošpinili predvolebnú kampaň, nie sme politikom ochotní tolerovať. Aké demokraticky zúbožené politické strany ešte znesieme? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

Jana Černochová

Na Zelenského sa valí kritika. Za spor s Poliakmi sa do neho obula aj česká ministerka

21.09.2023 18:45

Dôvodom hnevu spojencov sa stali výroky ukrajinského prezidenta na pôde OSN, v ktorých prirovnal Poľsko kvôli sporu o obilie k pomocníkom Ruska.

Rupert Murdoch

Magnát Rupert Murdoch odchádza z televízie Fox a z News Corp

21.09.2023 18:30

Austrálsky mediálny magnát Rupert Murdoch sa vďaka založeniu televízie Fox News stal významnou silou v americkej politike.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,256
Celková čítanosť: 3461135x
Priemerná čítanosť článkov: 2756x

Autor blogu

Kategórie