Založ si blog

Aliancia vyvoláva samovraždu Rampelníka!

Existuje niekoľko verzií starého nemeckého ľudového príbehu o Rampelníkovi. Príbeh začína chamtivým kráľom, ktorému hlúpy starý mlynár hovorí, že jeho dcéra vlastní schopnosť upriasť seno na čisté pravé zlato! 

Keď je úbohé dievča zamknuté do veže s balíkmi slamy, tkáčskym stavom a príkazmi, aby to všetko zmenilo na zlato pod hrozbou smrti, z čistého vzduchu sa objaví magická šmrnc alebo Rampelník a dosiahnu dohodu: 

Použije svoju mágiu na točenie sena na zlato pod podmienkou, že dievča dá šmejdlovi svoje prvé narodené dieťa. Chamtivý kráľ je potešený bohatstvom, ktoré vyplynulo z tenkého vzduchu, a krk dcéry je zachránený. 

Bohužiaľ deň príde, aby sa vzdala dieťaťa, a skľučujúca sadistická radosť reaguje na jej prosné slzy tým, že jej dáva tri šance na zrušenie zmluvy. Jediné, čo musí urobiť, je len uhádnuť jeho skutočné meno a tak sa zachráni.  

Zdá sa, že tento príbeh celkom pekne ilustruje samokanibalizáciu USA oligarchického alebo hlbokého stavu politiky za posledných niekoľko desiatok rokov, hlavne v súvislosti najprv s Obvinením Trumpa a potom COVID-19. 

Už nejaký čas sa zdalo, že oligarchia spravujúca svetový finančný systém a vojensko-spravodajská komunita zhora bola schopná robiť kúzla, ak by chceli zvrhnúť národ alebo zabiť nepríjemného zvoleného úradníka!

Stačilo iba zacvaknutie prstami a mali zlato zo slamy, ako to už aj skutočne urobili! Stačí sa pozrieť na 1,5 milióna dolárov na deriváty, ktoré sa objavili akoby z čistého vzduchu len za posledných 30 rokov od roku 1990!

Dosiahli o niečo viac ako 2 bilióny dolárov, ktoré pred 10 rokmi skoro vôbec neexistovali! Ale teraz dosahujú už viac ako dvadsaťnásobok svetového HDP! Ako to bolo možné, keď bolo reálne hospodárstvo povolené atrofovať? Skutočná mágia!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Mikuláš Černák

Černák s Kaštanom sa priznali k vraždám, súd schválil dohodu o vine a treste

11.08.2020 12:41, aktualizované: 13:20

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

podpalacstvo nepouzivat

Považskobystrickému viceprimátorovi Máťošovi zhorelo v noci auto

11.08.2020 11:45

Za podpálením automobilu môže byť politický motív, uviedol poškodený viceprimátor Peter Máťoš.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143498x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie