Založ si blog

Princ Andrew bol a stále je pod tlakom!

Po zatknutí Ghislaine Maxwellovej je Kráľovská rodina ‚zmätená‘ po tom, čo americký právnik požiadal, aby prišiel po zatknutí jeho priateľky, aby sa dostavil na rozhovor pre jej údajné sexuálne zločiny.

Tlak na princa Andrewa, aby hovoril s vyšetrovateľmi FBI, sa zvyšoval po tom, ako bola jeho priateľka Ghislaine Maxwellová zatknutá za obvinenia z obchodovania s ľuďmi a za krivú prísahu v rámci vyšetrovania!

Vyšetrovania, ktoré sa týkalo bývalého známeho finančníka Jeffrey Epsteina. Na tlačovej konferencii v New Yorku, kde prokurátori podrobne obvinili Ghislaine Maxwellovú, vyzvali princa, aby sa prihlásil na rozhovor s USA FBI úradníkmi.

‚Privítali by sme princa Andrewa, ktorý by s nami hovoril, chceli by sme, aby jeho názory boli asi prínosom‘, povedal Audrey Strauss, konajúci americký prokurátor pre južnú časť New Yorku, Po zatknutí G. Maxwellovej.

‚Nemáme už žiadne ďalšie komentáre nad rámec toho, čo nám práve doteraz povedal, čo znamená, že naše dvere zostávajú otvorené, ako sme už povedali, a privítali by sme ho, keby prišiel a dal nám príležitosť vypočuť si jeho vyhlásenie’.

Zdroj blízky princovej pracovnej skupine uviedol, že jeho právnici za posledný mesiac dvakrát komunikovali s ministerstvom spravodlivosti USA (DOJ). ‚Tím zostáva zmätený, keďže sme už dvakrát komunikovali s DOJ a doteraz nezareagovali‘, uviedol zdroj.

Straussove poznámky prišli po zatknutí britskej socialite Maxwell a jej blízkeho kamaráta odsúdeného za sexuálne zločiny Epsteina začiatkom štvrtka zadržanej v akoby luxusnom úkryte v malom meste v New Hampshire.

Máme očakávať Americké voľby v 2024?

08.08.2022

Začiatkom týždňa bývalý prezident Donald Trump oznámil svoj zámer zúčastniť sa na voľbách v roku 2024, čo sa predpokladá, pretože už jeho podpora medzi potenciálnymi republikánskymi kandidátmi je 49 %, v porovnaní s 25 % podporou pre DeSantisa a žiadny iný kandidát nemá viac ako 7. %. Netrvalo ani dva dni, kým Zákon Oprávnenia na Obranu, tohto roku 2022 Snemovňa [...]

Amnesty International obviňuje Ukrajinu!

06.08.2022

Amnesty International obviňuje Ukrajinu z vystavovania svojich civilistov riziku smrti! Medzinárodná organizácia pre ľudské práva po prvýkrát potvrdila, že ukrajinská armáda skutočne vystavuje UA a RF civilistov riziku, ako ich Rusi obviňujú už mnoho mesiacov: ‚Ukrajinské sily ohrozili civilistov zriaďovaním základní a prevádzkovaním zbraňových systémov v [...]

Vojenské napätie okolo Taiwanu stúpa!

05.08.2022

Len niekoľko hodín po tom, ako Pelosiovej lietadlo USA pristálo v Tchaj-peji, Ľudová oslobodzovacia armáda (PLA) oznámila cez Xinhua, že bude vykonávať letecké, ale aj námorné cvičenia, ktorých súčasťou budú nácviky ostrej streľby v šiestich oblastiach. okolo Taiwanu. Vojenská technika USA i Číny bola v pohybe už niekoľko hodín, kým Pelosiovej lietadlo bolo stále [...]

vojna na ukrajine, ukrajina

Na Ruskom okupovaných územiach silnie ukrajinský odpor, píše AP

09.08.2022 13:00

Partizánske jednotky verné Kyjevu zabíjajú proruských predstaviteľov, vyhadzujú do povetria mosty či vlaky a pomáhajú armáde pri identifikácii kľúčových cieľov.

Pečniansky les ZSD ochrana prírody vedenie

Energofirma sa spojila s ochranármi. V Pečnianskom lese obnoví chránené územie

09.08.2022 12:41

Západoslovenská distribučná sa spojila so Štátnou ochranou prírody SR (ochranármi), miestnym poľovným združením a lesníkmi. Budú revitalizovať ochranné pásmo.

Opičie kiahne

Vírusom opičích kiahní sa v Nemecku nakazilo štvorročné dievča

09.08.2022 12:29

Nemecko od mája zaznamenalo 2916 prípadov ochorenia.

lietadlo, Boeing, Airbus

Ruský Aeroflot musí kvôli sankciám rozoberať lietadlá na náhradné diely

09.08.2022 11:47

Väčšinu strojov ruskej flotily tvoria zahraničné dopravné lietadlá, na dieloch zo zahraničia ale silne závisia aj lietadlá Suchoj ruskej výroby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 994
Celková čítanosť: 2550821x
Priemerná čítanosť článkov: 2566x

Autor blogu

Kategórie