Založ si blog

Prichádza vakcína a s ňou zmena života

V súčasnosti žijeme vo svete, ktorý zmenil všetko, čo je duševne choré na zdravé ale všetko, čo je duševne zdravé na choré! To je podstata zaostalého sveta a takého, ktorý je dizajnom sebazničujúci. 

Je to svet, v ktorom bola príroda a prírodné zákony nahradené neprirodzenými zákonmi a zákonmi vytvorenými človekom, ktoré spôsobili odstránenie skoro všetkých aspektov kvalitného života. 

Je to svet, v ktorom sa ľudské telo a duša považujú za nepriateľa, zatiaľ čo jedovaté toxíny, biologické experimenty a geneticky modifikované organizmy sa považujú za liečivé látky pre človeka. 

Je to svet, kde sa vyhýba logika a akceptuje hlúposť, kde sa zaútočí na pravdu, zatiaľ čo je prijatá propaganda, kde je stíhaná sebaobrana, zatiaľ čo sa uctieva násilný zločin, a kde súcit a realita neexistujú!

Lebo boli nahradené falošnými emóciami, ocitmi a skutočným osobným intelektuálnym podvedomím. Arogantný zmätok a masová ignorancia teraz už doslova prechádzajú do normálu, zatiaľ čo masy ľudstva prijali smrť nevinných!

Morálne normy spoločnosti boli opustené a boli nahradené nenávisťou a ľahostajnosťou. Ako by sa mohla celá planéta zdať zdanlivo cez noc zdanlivá a takmer 8 miliárd ľudí stratiť všetok zdravý rozum?

Stratiť vlastnú zodpovednosť a takmer každé blikanie elementárneho intelektu iba v mihnutia oka? Prečo bol náš svet obrátený hore nohami bez toho, aby sme si to všetci vôbec uvedomili?

Odpoveď je, že sa tak nestalo cez noc; stalo sa to po celé desaťročia, ale teraz skutočne smerujeme k úplnému zničeniu a toto zničenie dobrovoľne akceptuje dnes veľmi slabé a žalostne veľké množstvo ľudstva.

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 13:20

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

podpalacstvo nepouzivat

Považskobystrickému viceprimátorovi Máťošovi zhorelo v noci auto

11.08.2020 11:45

Za podpálením automobilu môže byť politický motív, uviedol poškodený viceprimátor Peter Máťoš.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143522x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie