Založ si blog

Prijmú aj program nezvolených v SEF!

Príležitostne sa zameriavajú na ochranu toho, čo zostalo z Matky Zeme! V samom centre pozornosti bude ‚globálne otepľovanie‘ založené na CO2. Nástrojom tejto ochrany našej prírody a ľudstva bude Agenda 2030 OSN, ktorá sa rovná cieľom OSN 

Je to v oblasti trvalo udržateľného rozvoja (SDG). Zameria sa na to, ako znovu môžeme vybudovať úmyselne zničené globálne hospodárstvo, pričom bude rešpektovať ‚zelené‘ zásady 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja.

Nezabudnite, že je to všetko prepojené. Neexistujú žiadne náhody. Neslávny program 2021, ktorý sa zhoduje s tzv. Programom OSN (2030) a ktorý ho dopĺňa, bude určite slávnostne otvorený oficiálnym vyhlásením!

Bude to urobené cez Veľkého Resetovania WEF v januári 2021. Podobne sa tak začala implementácia programu Veľkého Resetovania v roku 2021. Január 2020 začal plným spustením korónovej pandémie – naplánované na desaťročia!

Pričom poslednými viditeľnými udalosťami je Rockefellerova správa z roku 2010 s plným ‚scenárom Lockstep‘ a udalosť 201 z 18. októbra v New Yorku, ktorá presne počítačom simulovala korónovú pandémiu, ktorá sa uskutočnila!

Rátali, že počas 18 mesiacov bude 65 miliónov úmrtí a hospodárstvo v troskách! Takže naprogramované len pár týždňov pred začiatkom skutočnej korónovej ale celosvetovej pandémie COVID-19, po ktorom prišlo skoro celosvetové uzamknutie!

Dokonalý plán na zničenie Ameriky!

16.08.2022

Vďaka zdrojom, ktoré poskytli dôverné informácie, teraz poznáme niektoré podrobnosti o pláne, o ktorom nám bolo povedané, že ho sleduje Bidenov režim, s cieľom dosiahnuť úplné zvrhnutie a zničenie Spojených Štátov Amerických! Nedávna razia FBI-DOJ na Mar-a-Lago je kľúčovým prvkom tohoto plánu. Ale razia bola údajne navrhnutá tak, aby vyvolala ozbrojené povstanie [...]

USA zas na Taiwane konfrontuje Čínu!

15.08.2022

Svet netrpezlivo očakáva ďalší krok Číny po tom, čo skupina USA zákonodarcov už pristála v noci na Taiwane len 12 dní po kontroverznej návšteve Nancy Pelosiovej na samovládnom ostrove. Napätie v dňoch od návštevy pani Pelosiovej výrazne vzrástlo, pričom Čína odvetou uskutočnila bezprecedentné vojenské cvičenia okolo Taiwanu v snahe odradiť vnútorných a vonkajších [...]

UK Guardian vyzýva k odsúdeniu Trumpa!

14.08.2022

Londýnsky denník Guardian zverejnil stanovisko s názvom: Čas sa kráti. Ministerstvo spravodlivosti musí obžalovať a odsúdiť Trumpa. I poradca kampane Baracka Obamu v roku 2008 už aj vyzval na zosadenie Trumpa po tom, čo odvolal riaditeľa FBI Jamesa Comeyho. Ich hlavným tvrdením je, že Trump a jeho úradníci vymazali texty, ktoré by ukázali ich sprisahanie za štátny prevrat, [...]

Hagemanová

Primárky vo Wyomingu vyhrala kandidátka podporovaná Trumpom

17.08.2022 07:05

Republikánskou kandidátkou v doplňujúcich novembrových voľbách bude právnička Harriet Hagemanová. Trumpova kritička Liz Cheneyová neuspela.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj: Ľudí sme pred vojnou nevarovali, aby nevypukla panika

17.08.2022 06:00, aktualizované: 06:40

Ak by sme zverejnili varovania, ktoré sme dostávali pred vojnou, vypukla by panika a Rusi by nás dostali za tri dni, hovorí Volodymyr Zelenskyj.

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Záchranári pomáhali v Malej Fatre turistovi po nepriamom zásahu bleskom

16.08.2022 23:34

Český turista mal utrpieť poranenie hlavy, ruky a sťažoval sa na bolesti chrbtice a rebier.

Opičie Kiahne

Irán hlási prvý prípad nákazy vírusom opičích kiahní

16.08.2022 23:13

Nakazenou osobou je 34-ročná žena žijúca v juhozápadnom meste Ahváz.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,000
Celková čítanosť: 2569615x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie