Založ si blog

Prijmú aj program nezvolených v SEF!

Príležitostne sa zameriavajú na ochranu toho, čo zostalo z Matky Zeme! V samom centre pozornosti bude ‘globálne otepľovanie’ založené na CO2. Nástrojom tejto ochrany našej prírody a ľudstva bude Agenda 2030 OSN, ktorá sa rovná cieľom OSN 

Je to v oblasti trvalo udržateľného rozvoja (SDG). Zameria sa na to, ako znovu môžeme vybudovať úmyselne zničené globálne hospodárstvo, pričom bude rešpektovať ‘zelené’ zásady 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja.

Nezabudnite, že je to všetko prepojené. Neexistujú žiadne náhody. Neslávny program 2021, ktorý sa zhoduje s tzv. Programom OSN (2030) a ktorý ho dopĺňa, bude určite slávnostne otvorený oficiálnym vyhlásením!

Bude to urobené cez Veľkého Resetovania WEF v januári 2021. Podobne sa tak začala implementácia programu Veľkého Resetovania v roku 2021. Január 2020 začal plným spustením korónovej pandémie – naplánované na desaťročia!

Pričom poslednými viditeľnými udalosťami je Rockefellerova správa z roku 2010 s plným ‘scenárom Lockstep’ a udalosť 201 z 18. októbra v New Yorku, ktorá presne počítačom simulovala korónovú pandémiu, ktorá sa uskutočnila!

Rátali, že počas 18 mesiacov bude 65 miliónov úmrtí a hospodárstvo v troskách! Takže naprogramované len pár týždňov pred začiatkom skutočnej korónovej ale celosvetovej pandémie COVID-19, po ktorom prišlo skoro celosvetové uzamknutie!

Už vôbec neodporujú ani tyranii!

10.08.2020

Momentálne celé ľudstvo sa nachádza na historickej križovatke a väčšina ľudí sa ľahko rozhoduje poslúchať nový vznikajúci sociálny poriadok. V USA, napríklad, je hystéria a strach už veľmi silná, hmatateľná a dokonca aj škaredá! Rovnako ako Stanley Milgram demonštroval vo svojom dnes už slávnom spoločenskom experimente, kde väčšina ľudí už sa stavia proti [...]

USA univerzitám – odhaľte zdroje financií!

08.08.2020

USA ministerstvo spravodlivosti stíha čínskych akademikov, ktorí pracovali ako výskumní pracovníci na amerických univerzitách a obviňuje ich, že zatajovali spoluprácu s čínskou armádou a páchali vízové podvody. Najnovšie bola čínska onkológka Tang Juan, ktorá pracovala na kalifornskej univerzite v Davise, federálnymi úradmi zatknutá a vzatá do väzby v Sacramente, [...]

Covid19 – prax pre budúcu bio-vojnu?

06.08.2020

Pandémia Covid-19 fungovala ako ‘skúška biologického boja’, hovorí popredný ruský pediatr, ktorý je presvedčený, že rýchlo sa šíriaci vírus bol skúškou svetových systémov zdravotnej starostlivosti. V rozhovore s Forbesom profesor Leonid Roshal, prezident Ruského Výskumného ústavu urgentnej detskej chirurgie a traumatológie, vysvetlil, že nie všetky národy [...]

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Blaha musí za svoje výroky niesť zodpovednosť

11.08.2020 14:42

Luboš Blaha sa mal v decembri minulého roka chváliť na sociálnej sieti fotografiou s červenou hviezdou s kosákom a kladivom.

Mikuláš Černák

Súd schválil dohodu. Černák trest nedostal, Kaštan si odsedí viac rokov

11.08.2020 12:41, aktualizované: 14:21

Bývalý bos banskobystrického podsvetia Mikuláš Černák sa priznal k 16 starším skutkom, z toho 14 vraždám. Aktuálne si odpykáva doživotie.

Libanon Bejrút výbuchy obete Rusko pomoc materiálna

Francúzsky expert: V bejrútskom prístave sú stále nebezpečné chemikálie

11.08.2020 12:24, aktualizované: 13:16

Chemici a hasiči pracujú na zabezpečení najmenej 20 kontajnerov s potenciálne nebezpečnými chemikáliami v zničenom prístave, keďže zistili, že z jedného kontajnera uniká chemikália.

Mikulec Libanon  pomoc humanitárna  Ibrahim Assaf brocková

Slovensko poskytne Libanonu 100-tisíc eur, zdravotnícky materiál aj potraviny

11.08.2020 12:05

Slovensko poskytne Libanonu pomoc v súvislosti s minulotýždňovým výbuchom v Bejrúte.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 517
Celková čítanosť: 1143589x
Priemerná čítanosť článkov: 2212x

Autor blogu

Kategórie